Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. piesku dogóry- dzisiaj zmienie dane
  2. moge prosic o tej telefon-dodam w ogłoszeniach
  3. nie mam sił tegokomentować.Czy w Polsce będzie taka kontrola z prawdziwego zdarzenia nad schroniskami
  4. Taki sliczny i nikt go nie chce kochac
  5. no to pozmieniam coś na wątku
  6. a Winiart gdzie sie znajduja
  7. Ja w tej chwili na Allegro wystawiła 5 piesków, nastepne będę wystawiać
  8. to chyba ta pani co do mnie dzwoniła i mówiła że zna to schronisko
  9. Dzięki już zmieniam
  10. wpłacam przez internet 30 zł.Ratujnie ich proszę. Jestem z Krakowa, więc tylko tak mogę pomóc
  11. nie mam odpowiedzi co do wagi, spróbuję jeszcze raz
  12. Groszku na pierwszą
  13. ja pieska znalazłam na Allegro, postanowiłam założyć mu wątek i chcę pomóc w znalezieniu domku. Mieszkam w Krakowie, więc tylko na odległość mogąę pomagac
  14. szukamy domku i mam nadzieję że znajdziemy.
  15. Wodnisiu trzymaj się a my wierzymy że jeszcze długo będziesz ze swoim państwem
  16. maleńka znów bez domku
  17. no to psinko będziesz podrózniczką
  18. Baranku dobranoc
  19. [quote name='Od-Nowa']a w Krakowie jest też bardzo dobry lekarz, nie tak osławiony jak dr Garncarz ale też bardzo dobry w sprawie oczu. Grzegorz Komenda i drugi Paweł Stefanowicz nie wiem czy można podać linki tu?[/quote] A możesz na prywatnych mi podać - moja sunia ma podejrzenie jaskry- moze się przydać
  20. Tinka może byc osłabiona antybiotykiem a przewód pokarmowy antybiotyk też wyjaławia
×
×
  • Create New...