[quote name='Od-Nowa']a w Krakowie jest też bardzo dobry lekarz, nie tak osławiony jak dr Garncarz ale też bardzo dobry w sprawie oczu.
Grzegorz Komenda i drugi Paweł Stefanowicz
nie wiem czy można podać linki tu?[/quote]
A możesz na prywatnych mi podać - moja sunia ma podejrzenie jaskry- moze się przydać