Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Micio i tak miał większe szczęście niż Kajunia, którą wyciągnęłam ze schronu. Miała 12 lat, wiedziałam że ma chore serduszko ale nie wiedziałam że aż tak. Zanim dotarła do mnie wylądowała u weta z ogromną dusznoscią. Nie uratowaliśmy jej - odeszła w tym dniu w którym opusciła schron- a mieszkała w nim kilka lat. Kierownik schronu nie chciał jja wyadoptować i miał rację. To stres ja zabił. Ale w schronie umierała powoli, miała wode w płucach.
  2. [quote name='majqa']Owszem, tak na przyszłość, przy wystawieniu w "kup teraz" (ale tylko w tej opcji, w innych trzeba czekać do końca aukcji), niezależnie ile dni może trwać planowana aukcja, natychmiast przychodzą dane osoby sprzedającej.[/quote] tak, ale nie ma Kup Teraz i nic nie poradzimy
  3. [quote name='Patia']Anusiaczek śpi słodko u moich stóp . Musiał mieszkać w budzie , lubi spać pod czymś np pod łózkiem , wtedy chyba czuje się bezpieczniej . Na smyczy radzi sobie dobrze i rzadko zdarza mu się nasiusiać w domu . Jest pieszczoszkiem słodkim:loveu: Zrobiłam mu Allegro ale jeszcze nikt nie dzwonił .[/quote] nie wiedziałam że jeżeli piesek śpi pod łóżkiem to dlatego że czuje sie bezpiecznie 5 m. temu wzięłam 8 letnią suczkę od babki która chciała oddać ja do schronu. mała spi pod łóżkiem. ma swoje spanko, może spać z nami ale ona pod łóżko. Gdy ja zabiorę dołóżka od razu ucieka
  4. dobranoc maleńki-masz wspaniały domek
  5. ja Kraków, znalazłąm psiaka na Allegro i bardzo mi się go zrobiło żal
  6. po pierwsze nie wystawiła go na Kup teraz, więc nie można tak licytować, a po drugie to nie ma znaczenia jaka jest forma licytacji. dane ukazuja się po zakończeniu aukcji. Może nie licytujmy przynajmniej teraz bo się nie odezwie . pomyśli ze ktoś da więcej i więcej. Jeśli się nie odezwie zalicytujesz jak aukcja bedzie się kończyć i będziemy miec dane. szlak mnie trafia bo może coś odpisała ale się coś dzieje na poczcie na Interii i się nie zaloguję
  7. nadal cisza, ale spokojnie. Dziewczyna dała aukcję na 9 dni,mam nadzieję, że maleńswtu nic sie nie stanie.Chocbysmy stawały na głowie nic nie wymyślimy jak sie nie odezwie
  8. [quote name='karusiap']bylo by super:)[/quote] mogę prosić o telefon
  9. spróbuję ja wysłac , moze do mnie sie odezwie
  10. dobrze, to porozmawiam z mężem
  11. tak, wiedziały gdzie trafisz. Moja mama bardzo kocha zwierzęta.Ale coraz to starsza, ma już 75 lat.Gdymy mamusia nie mogła się nimi opiekować to będzie problem. Moja bratowa nie lubi zwierzat. Kot jeszcze, jeszcze ale pies nie ma szans.Gdybym musiała zabrac mamusię do siebie to Puszka nie mogę gdyż on całe zycie miał wolność. Mieszka w domu ale kiedy chce to biega na zewnątrz. W bloku by nie żył. Ma 8 lat ale zdrowie to on ma. Kotek za to chyba nie ma nawet roku. Kotek w nocy spi z mamą w łóżku, najchętniej na jej kl. piersiowej
  12. [quote name='karusiap']Czy ktos moglby pomoc mi w tym tyg przewiesc starego dobermana ze schrosnika do hotelu??Im szybciej tym lepiej dla Niego.....[/quote] Możemy jechać, tylko kiedy. Możemy poniedziałek , wtorek. Mojemu mężowi psaują godziny popołudniowe, czy oni wtedy wydadzą psa. Zresztą ja tez chcę jechac a pracuję do 15
  13. dobra jutro zrobię Allegro
  14. ale jak mam to zrobic
  15. nie , mylisz się nie nauczyłam się. Jest to wyzsza matematyka. Zrobiłam Allegro z tych fotek a potem wkleiłam zdjecia z Allegro. Ale to kosztuje a Allegro juz usunęłam
×
×
  • Create New...