nie wiem co mam napisać, musisz być dzielna. Cierpicie wszyscy, na pewno cierpi on jak powiedział wet i bardzo cierpicie Wy zarówno fizycznia jak i psychicznie. Nigdy nie musiałam podejmować takiej decyzji. Myślę jednak że gdyby do tego doszło chciałabym aby mój kochany zwierzak odszedł w domku a nie w lecznicy . O to poprosiłabym weta