Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. dziękuję za informację. Złotkę wycofuję z Allegro- ja też pisałam że po sterylce[B]robię Allegro innemu pieskowi. [/B] Drugiego pieska zostawiam
  2. tak berusie mają bardzo delikatne serduszka. Córki teściowie mieli 3 letniego Berusia . Tak go zoperował wet ze w nocy dostał krwotoku. Wieś, problemy z wetem. Zanim przyjechał zatamował krwotok, jedna ,druga narkoza i serduszko nie wytrzymało.
  3. Czy Bambo lub Złotka może mają już domek- Bambo widziałam w gazecie
  4. tak jak ludzie mają pecha , pieski pewnie też
  5. jest zimno a domków mało
  6. dobranoc maleńki
  7. taki śliczny kudłacz
  8. pieseczku przepraszam ale jakieś grypsko mnie wzięło
  9. mając na myśli tą pomoc myślę o "dorobieniu " sobie np. do renty czy emerytury bez jakichkolwiek podatków.Gdybyśmy chciały to załatwic oficjalnie to ten pomysł nie miałby sensu. Mnie proszę wpisać na 20 zł, jesli będe mogła w danym miesiącu wpłacę więcej , ale to będzie dodatkowo a oficjalnie 20 zł. Jeśli się zdecydujemy na taką formę musimy to nagłośnić
  10. osoby do pomocy takiej na codzień to osoby , które nie będą mieszkać daleko. Spróbujmy stworzyć listę osób , które deklarują comiesięczną pewną pomoc finansową. Mając do dyspozycji określoną kwotę można by było myśleć o osobie, która by odpłatnie pomogała w schronisku. [B]Zakładając taką listę wydaje mi się że trzeba zmienic tytuł wątku.[/B] [B]Każdy wpisujący się na tę listę musiałby podać kwotę jaką deklaruje.[/B] Jeśli zgodzicie się z założeniem listy wpisuję się na nią
  11. ale nie wszyscy , zdarza się że ktoś ulituje się nad takim biedakiem
  12. to nieprawdopodobne, śledzę wątek tego pieska od dawna. Bardzo sie cieszyłam że znalazł domek, dzisiaj jak przeczytałam tytuł watku nie mogłam uwierzyc:placz:
  13. jesr śliczny, kochany , szukamy domku
  14. nie wiem czy tu tylko wiek jest najważniejszy . Ja 4 miesiące temu wzięłam 8 letnią suczkę. Tabi suczka , która mam od małego zaczęła na nia warczec jak weszłyśmy do domu. W pewnym momencie skoczyła z zębami. I wtedy nakrzyczałam na nią. Odtej chwili jest spokój ze strony Tabi. To ta suczka adoptowana jak ma zły dzień szybciej na nią warknie a Tabi nigdy. Tabi ustępuje jej ze wszystkim, nawet z łózkiem, czy jedzeniem. Wspaniale się bawią. tak smiesznie sie podgryzają. Kromeczka tez sie zaadoptuje, bedzie dobrze
  15. proszę podziękować Miciowej , jest wspaniałą osobą
  16. No właśnie -prosimy o pomoc
  17. maleńki do góry tkasiek jesteś bardzo szybka
×
×
  • Create New...