-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
to znaczy do Wieliczki. Zapytam męża może by pojechał z nami
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369_4[/IMG][/URL]Tabi u babci na spacerze -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] <A hr[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369_3[/IMG][/URL]oto kociak babci, który na wiosne przyszedł u niej szukać pomocy -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] <A href[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369_2[/IMG][/URL]Pixi z babci foksterierem na spacerku. babci Puszek to tez sam u niej znalazł domek -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
<A href=[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369_1[/IMG][/URL]Pixi u babci na tle zieleni -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
wtatara replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
<A h[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369[/IMG][/URL]A tu moje panny mają cieczkę. Pixi dostała 2 miesiące wcześniej . Wet powiedziała ze tak moze byc jak tabi ma -
Schroniskowe psiaki na spacerach! Serdecznie zapraszamy :)
wtatara replied to Mysia_'s topic in Foto Blogi
ale fajny spacerek -
Umierająca Diana potrzebuje pomocy!!! Diana za TM
wtatara replied to bmj's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czyli już nie dostaje kroplówek a ztym wiąże się.......... -
SZCZENIAK-wyrzucony w najzimniejsze dni. Niespodzianka!!!W nowym domu
wtatara replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
poprawione, szukamy domku. A ja proszę o podnoszenie moich wątków -
SZCZENIAK-wyrzucony w najzimniejsze dni. Niespodzianka!!!W nowym domu
wtatara replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
link podam ale obserwatorów mam tylko ja, 32 osoby gp zobaczyły [URL]http://www.allegro.pl/item314835841_6_tyg_szczeniak_wyrzucony_na_mroz_swidnica.html[/URL] -
[SIZE=5]Piesek nie ma dużo czasu!!! Pilnie potrzebuje domu! Jeśli nikt nie da jej schronienia właściciel "znajdzie kupca"( sunia straci życie) . Ma ok 10 tygodni jest zdrowa, nie będzie dużym pieskiem, śmiało nadaje się do mieszkania, jest wesoła, zaradna i bardzo inteligiętna, kocha ludzi, jest koloru czarnopopielatego, będzie miała dłuższą szorstką sierść. Nie jest szczepiona ani odrobaczona.[/SIZE] [SIZE=5]Pieska dowioze w okolice Bydgoszczy. Więcej informacji na meila.[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b71eb2a5cb5a54d4.html"][SIZE=5][IMG]http://images31.fotosik.pl/144/b71eb2a5cb5a54d4.jpg[/IMG][/SIZE][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/566526736d5b355a.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/158/566526736d5b355a.jpg[/IMG][/URL]
-
SZCZENIAK-wyrzucony w najzimniejsze dni. Niespodzianka!!!W nowym domu
wtatara replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
psiak ma pierwszego obserwatora -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
wtatara replied to Asior's topic in Już w nowym domu
tak dobrze się skończyła , ale głupota ludzi nie ma granic. Puszcza rocznego psiaka bez adresówki a potem ma do nie żal ze uciekł. Tak jak pisałam dobrze ze teść kasi go zabrał. nie miałam go gdzie podziać. Chyba z półtorej godziny spacerowałam z nim . Miałam juz załatwiony hotelik za Krakowem ale warunkiem przyjęcia było podanie mu surowicy a z tym w Krakowie problem. -
SZCZENIAK-wyrzucony w najzimniejsze dni. Niespodzianka!!!W nowym domu
wtatara replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
a na kogo podać dane -
ja zrobię allegro tylko napiszcie co, bo nie mam czasu czytać całego wątku
-
SZCZENIAK-wyrzucony w najzimniejsze dni. Niespodzianka!!!W nowym domu
wtatara replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zaraz zrobię Allegro, tylko może cośc więcej o nim chłopczyk, dziewczynka, jaki moze byc duży. I w jakim miescie jest w tej chwili -
filmik śliczny, ale jak będzie możliwe to prosimy aktualne zdjęcia
-
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
wtatara replied to Asior's topic in Już w nowym domu
byłam wczoraj u niej przypadkowo. Jest piękna. Co za futro. to trzeba zobaczyc chociaż na zdjęciach. Adka jest jest bardzo ugodowym pieskiem. Wczoraj właśnie syn znalazł na osiedlu ślicznego młodego psiaka. Nie chciałam go oddać do schronu , do domu nie mogłam bo moje suczki maja cieczkę. Teść Kasi zgodził się aby go przywieżć na Dt. Adka nic mu nie robiła , była nim zainteresowana ale sie chciała po prostu bawić. Adka mieszka w domu , jak jej nie goraco w takim futrze. Bery mieszkał w kojcu ale miał mniejsze futro. Może doczekacie sie na zdjęcia -
rozumiem że jest już transport pieska, jeśli nie to mogę pomóc