Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. to znaczy do Wieliczki. Zapytam męża może by pojechał z nami
  2. [URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369_4[/IMG][/URL]Tabi u babci na spacerze
  3. [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] <A hr[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369_3[/IMG][/URL]oto kociak babci, który na wiosne przyszedł u niej szukać pomocy
  4. [IMG]http://static.allegro.pl/site_images/1/0/blank.gif[/IMG] <A href[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369_2[/IMG][/URL]Pixi z babci foksterierem na spacerku. babci Puszek to tez sam u niej znalazł domek
  5. <A href=[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369_1[/IMG][/URL]Pixi u babci na tle zieleni
  6. <A h[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/400x300/315/01/93/315019369[/IMG][/URL]A tu moje panny mają cieczkę. Pixi dostała 2 miesiące wcześniej . Wet powiedziała ze tak moze byc jak tabi ma
  7. czyli już nie dostaje kroplówek a ztym wiąże się..........
  8. napisałam do dwóch osób z Bydgoszczy może się odezwą
  9. poprawione, szukamy domku. A ja proszę o podnoszenie moich wątków
  10. [SIZE=3][COLOR=darkred]czy jest ktos z Bydgoszczy- psiak szuka domku[/COLOR][/SIZE]
  11. link podam ale obserwatorów mam tylko ja, 32 osoby gp zobaczyły [URL]http://www.allegro.pl/item314835841_6_tyg_szczeniak_wyrzucony_na_mroz_swidnica.html[/URL]
  12. [B][/B][B][SIZE=6][/SIZE][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b71eb2a5cb5a54d4.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/144/b71eb2a5cb5a54d4.jpg[/IMG][/URL]
  13. [IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/313/80/28/313802809[/IMG]
  14. [B][SIZE=3][COLOR=red]takie ogłoszenie znalazłam na Allegro.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dziewczyna prosi o załozenie wątku w poszukiwaniu domku[/COLOR][/SIZE][/B]
  15. [SIZE=5]Piesek nie ma dużo czasu!!! Pilnie potrzebuje domu! Jeśli nikt nie da jej schronienia właściciel "znajdzie kupca"( sunia straci życie) . Ma ok 10 tygodni jest zdrowa, nie będzie dużym pieskiem, śmiało nadaje się do mieszkania, jest wesoła, zaradna i bardzo inteligiętna, kocha ludzi, jest koloru czarnopopielatego, będzie miała dłuższą szorstką sierść. Nie jest szczepiona ani odrobaczona.[/SIZE] [SIZE=5]Pieska dowioze w okolice Bydgoszczy. Więcej informacji na meila.[/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b71eb2a5cb5a54d4.html"][SIZE=5][IMG]http://images31.fotosik.pl/144/b71eb2a5cb5a54d4.jpg[/IMG][/SIZE][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/566526736d5b355a.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/158/566526736d5b355a.jpg[/IMG][/URL]
  16. tak dobrze się skończyła , ale głupota ludzi nie ma granic. Puszcza rocznego psiaka bez adresówki a potem ma do nie żal ze uciekł. Tak jak pisałam dobrze ze teść kasi go zabrał. nie miałam go gdzie podziać. Chyba z półtorej godziny spacerowałam z nim . Miałam juz załatwiony hotelik za Krakowem ale warunkiem przyjęcia było podanie mu surowicy a z tym w Krakowie problem.
  17. ja zrobię allegro tylko napiszcie co, bo nie mam czasu czytać całego wątku
  18. zaraz zrobię Allegro, tylko może cośc więcej o nim chłopczyk, dziewczynka, jaki moze byc duży. I w jakim miescie jest w tej chwili
  19. filmik śliczny, ale jak będzie możliwe to prosimy aktualne zdjęcia
  20. byłam wczoraj u niej przypadkowo. Jest piękna. Co za futro. to trzeba zobaczyc chociaż na zdjęciach. Adka jest jest bardzo ugodowym pieskiem. Wczoraj właśnie syn znalazł na osiedlu ślicznego młodego psiaka. Nie chciałam go oddać do schronu , do domu nie mogłam bo moje suczki maja cieczkę. Teść Kasi zgodził się aby go przywieżć na Dt. Adka nic mu nie robiła , była nim zainteresowana ale sie chciała po prostu bawić. Adka mieszka w domu , jak jej nie goraco w takim futrze. Bery mieszkał w kojcu ale miał mniejsze futro. Może doczekacie sie na zdjęcia
  21. rozumiem że jest już transport pieska, jeśli nie to mogę pomóc
×
×
  • Create New...