Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. zmieńcie tytuł. ja jak przeczytałam to zrozumiałam ze ma dom stały
  2. na pewno dobrze ją wychowałaś ale jagódko nie zapominaj że ona jest już dorosła. Pozdrowienia ze słonecznego Krakowa
  3. [quote name='Mona4']witam Pieski byly biedne,bardzo tesknily,najbardziej Malinka:-( niejadla,lezala ciagle w przedpokoju na dywaniku i czekala,ona nigdy niezostawala sama,zawsze i wszedzie byla zemną,tymrazem musiala zostac w domu. Emirek narazie ma sie dobrze,przed wyjazdem bylismy znim we Wroclawiu w klinice,tam postawili go na łapki,ale na jak dlugo? lekarz powiedzial ze to moze byc w kazdej chwili i wtedy bedziemu musieli sie z tym pogodzic. narazie widac ze niecierpi,lata w pampersie,jest wesoly jak zawsze,bawi sie pileczką:lol:,gdyby nie to paskudne chorubsko:angryy:[/quote] CIESZĘ SIĘ ŻE EMIREK CZUJE SIE DOBRZE A TERAZ WSZYSCY DO ŁÓŻECZKA Z PIESECZKAMI
  4. [quote name='Jagoda*']Witamy wieczorową porą...:lol:[/quote] DOBRANOC JAGÓDKO.
  5. śliczny piesek, musi znależć domek
  6. Witamy serdecznie. Unas wszystko w porządku. Pixi wraca do siebie po cieczce. Zaczyna być coraz bardzie radosna i coraz bardziej kudłata. Taki puchacz sie robi.Mam fajne zdjęcia to wstawię. A jak po powrocie, jak pieseczki się czuują, szczególnie ten jeden biedaczek.
  7. [quote name='LittleMy']poprosze link do allegro to skopiuje opis i wrzuce na inne strony...[/quote] [URL]http://allegro.pl/item316276492_slepaczek_z_zyrardowa_pilnie_szuka_ds.html[/URL] oto Allegro
  8. [URL]http://allegro.pl/item314835841_6_tyg_szczeniak_wyrzucony_na_mroz_uciechow.html[/URL] to jest Allegro i taki numer dostałam do ogłoszenia
  9. tak sie cieszę, a gdzie pojechała. bardzo dziękuje
  10. ma 4 obserwatorów. Moze ktos dzwonił o niego. Dowiedzcie się proszę
  11. [quote name='Hanah']Szczoch do góry. Pikus zaczał kasłac , nie daje jej spokoju, a ona wcale niejest lepsza. Jak on dostaje wciry i wraca na posłanie to ona do niego przychodzi i łapką go drapie i znow taniec godowy. Ostatnio w nocy był cyrk, na szczęście Mokka wytrwale nie daje im sie zblizyc, ale nie wiem co robia jak mnie nie ma. Klatki jeszcze nie ma[/quote] Moje suczki tez się gonią po całym mieszkaniu , wskakuja na łóżko ale mnie to cieszy. Wiem wtedy że są zdrowe, ze to im sprawia przyjemność. A co do zdrowia to są suczki bardzo chorowite, obydwie na diecie- mięsko, warzywka i żadnych makaronów.Kocham je takie jakie są. Ostatnio u 4 letniej suczki rozpoznano jaskrę. Muszę ją leczyć do końca życia bo straci wzrok.
  12. [B][I][SIZE=3][COLOR=red]Hura , piesek już bezpieczny w nowym domku. [/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dziewczyna się odezwała i akcja błyskawiczna do nowego domku.[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Tak się cieszę. Resztę opisze PANI suni. A jak będziemy ją nazywać[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
  13. Baranku jesteś taki śliczny
  14. nikt nie zagląda do Ciebie
  15. maleńkasliczna jestes
×
×
  • Create New...