Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. co tu taka cisza- biorę się za wystawienie następnego pieska
  2. biedne malenkie pieski
  3. 4 miesięczny śliczny kundelek znajduje się w schronisku w Miedarach. Jest naprawdę wyjątkowy. ma biało, brązowo, szare łatki i śliczne szczępiaste uszka. 3tygodnie temu został przywieziony z Piekar Śląskich. Jak na szczeniaka jest spokojny i przyjaźnie nastawione do piesków. nazywa się [B]Baranek.[/B]Tak bardzo lgnie się do człowieka, szuka z nim kontaktu, jego ciepła. Tak bardzo chce mieć domek, może nam się uda mu znależć
  4. [quote name='baffi2']Ugotowałam. Pochłonęła ze smakiem w kilka sekund :p[/quote] jeśli zaczęła jest z apetytem to myślę że bedzie wszystko w porządku. Jednak potrzymaj ją troszkę na diecie
  5. na pierwszą uciekaj
  6. cieszę si ei dzięki, może co z Kasią wyhodujemy
  7. suchej karmy na razie jej nie dawaj. Ugotuj jej kurczaka z marchewką.
  8. napisałam do osoby która wystawiła go na Allegro
  9. nikt do Ciebie nie zagląda
  10. mogła coś zjeść na spacerku i ma nieżyt żołądka i jelit lub grypę żołądkową. Moja ta 4 kg. sunia tak miała w grudniu.Miała biegunki z krwią. Najlepiej gdybys poszła z nia do weterynarza. Jesli to nie jest możliwe a masz Nifuroksazyd to jej daj 3x1 tab. Rozpuść w małej ilości wody i żeby było pewne ze wypiła daj sjej strzykawką. Zresztą jeśli nie będzie pić to albo weterynarz i kroplówka albo pojenie strzykawką. Zeby Ci się nie odwodniła. Do jedzenia jej nie zmuszaj. Wazne jest picie.Sprawdz czy ma suchy , ciepły nosek , tz. ze ma temperaturę. W niektórych aptekach można Nifuroksazyd kupić bez recepty. Jest też w Syropie. Jak powiesz że dla psa to cZęsto szybciej sprzedaja bez recepty
  11. pieseczku szukamy domku
  12. no i kto mnie pokocha
  13. jestem staruszkiem z kondycją
  14. pieseczku dogóry. Zapytam jaki on duzy
  15. Allegro ma szczeniaczek , Bambo i tarot. Dzisiaj nastepne
×
×
  • Create New...