Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. cześć Adka , chętnie oglądnęlibyśmy nowe fotki
  2. zaglądnijcie do mnie prosze
  3. no to na pierwszą
  4. jest piękny
  5. jestem śliczny , nie widzicie
  6. piesku dogóry
  7. takcięzko o domek
  8. proszę was dajcie mi domek
  9. tak mi przykro, będziemy dalej ogłaszać
  10. pieseczki dzień dobry
  11. cieszę się ze chociaż te pieski będą miec domki. [B][SIZE=3][COLOR=red]ja mam Złotke na Allegro. Jeśli znajdzie domek proszę o informację[/COLOR][/SIZE][/B]
  12. śliczny,ale nikt go nie chce
  13. no i dobranoc piesku
  14. zdjęcia nowe a tu cisza
  15. śliczne to zdęcie , dlaczego nikt mnie nie odwiedza
  16. moze ktoś go pokochać
×
×
  • Create New...