Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. biedny pieseczku gdzie twój domek
  2. może Baranek ma już dom
  3. Groszku i co z toba
  4. pozdrowienia od Pixi
  5. duzo zdrówka pieseczku
  6. Denisku bardzo zimno na taki wiatr
  7. jak tam pieskowi w prawdziwym domku
  8. Wandeczko musisz walczyć
  9. [quote name='AgaG']kolejny pies wyrzucony w krakowie... foksia podała numer do mnie...ktoś go zawozi do Arki po surowicę i do hotelu,. Duzy, młody rudy pies...[/quote] [B][I][COLOR=darkred]piesek nie wylądował w hoteliku. Miałam sytuację podbramkową. Pieska nie chciałam oddać do schronu a do domu tez nie mogłam go zabrać bo w domu mam 2 suczki z cieczką.jak go wzięłam na chwilkę aby go nakarmic to myślałam ze mieszkanie rozwalą. Do Arki nie mogłam sie dodzwonic czy na pewno jest surowica, więc spacerowałam z nim chyba z półtorej godziny. W końcu odebrał telefon teść córki, który ma dom i ogród. I on mi pomógł rozwiązać problem.Zawiozłam do do Pękowic koło Zielonek, oni maja tam bernardynkę ze schroniska ale obiecali że się nim zaopiekują [U]Zamiast płacić 15 zł za hotelik za dobę [/U]zostawiłąm forsę na jedzenie.Wiedziałam ze bedzie mu tam dobrze.[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#8b0000]Na szczęscie wieczorem zgłosiła się włascicielka. Młody pies bez adresówki puszczony aby się wybiegał. Głupota całkowita. [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#8b0000]Całe szczęście że tak się skończyło. Dobrze że nie biegał po ulicach , tylko się kręcił koło mojego bloku[/COLOR][/I][/B]
  10. gdzie można znaleźć takie pyszności- oczywiście na Dogo
  11. bardzo mi przykro z powodu smierci Twojego pupilka . On za to juz szczęśliwy
  12. dobranoc maleńki
  13. taki śliczny i nikt go niechce
  14. i nikt znów nie zagląda
  15. to jest ten ciemniejszy, a nie masz więcej zdjęć
  16. no to musimy zacząć szukać domu , szkoda psiaka. Ciekawe czy kota już wydała . Pixi jest wspaniała. Coraz bardziej kocha mężą a mąż ją. Bierze ją na ręce i kładzie jak maluszka do karmienia i mizianko po brzuszku. Leżałaby tak nie wiem jak długo.
×
×
  • Create New...