podliczyłam teraz bazarki.95 zł.Dopiero dzisiaj podałam dane do przelewu oprócz Teres Borcz bo ma zapchaną skrzykę . Jak spłyna pieniążki przeleje za Rudolfa 35 zl, 60 zł zapłaciłam u weta jak byłam z Rudolfem i po pieniążkach
no tytuł trzeba zmienić.
A Rudolf jest wspaniały oprócz tego że nie może zostać sam w domu .
Umie otworzyć wszystkie drzwi i jak go zostawią biega wszędzie i chce się wydostać. Ostatnio pozrywał we wszystkich oknach firanki
wiem, wiem. Patrzę na Allegro i chce mi się płakać jak widzę te smutne oczy.
Mąż może by się zgodził na któregoś ale sama nie mam co zrobić ze swoimi na 4 IX. Tabi nie chce zostać w innym domu bez nas i to jest problem