Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. oj i nadal kończy się na obietnicy.
  2. Alu przeslij fotki to wgram
  3. słoneczko juz prawie jesienne
  4. podliczyłam teraz bazarki.95 zł.Dopiero dzisiaj podałam dane do przelewu oprócz Teres Borcz bo ma zapchaną skrzykę . Jak spłyna pieniążki przeleje za Rudolfa 35 zl, 60 zł zapłaciłam u weta jak byłam z Rudolfem i po pieniążkach
  5. obiecane fotki po strzyżeniu.
  6. [IMG]http://images43.fotosik.pl/328/5556f2666501bd8cmed.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images39.fotosik.pl/324/5d29fabed8d94f16med.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ba5bb8607250fcfc.html[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/ba5bb8607250fcfcmed[/IMG][IMG]http://images41.fotosik.pl/324/ba5bb8607250fcfcmed.jpg[/IMG]
  9. czyli los jej niewiadomy
  10. no tytuł trzeba zmienić. A Rudolf jest wspaniały oprócz tego że nie może zostać sam w domu . Umie otworzyć wszystkie drzwi i jak go zostawią biega wszędzie i chce się wydostać. Ostatnio pozrywał we wszystkich oknach firanki
  11. ja w tej chwili nie dam rady ale na bazarkach można znależć oferty , dziewczyny robią ogłoszenia
  12. wiem, wiem. Patrzę na Allegro i chce mi się płakać jak widzę te smutne oczy. Mąż może by się zgodził na któregoś ale sama nie mam co zrobić ze swoimi na 4 IX. Tabi nie chce zostać w innym domu bez nas i to jest problem
  13. śliczne te psiaki,życzę im wspaniałych domków
  14. trzeba robić dużo ogłoszeń
  15. ale ta mała sunia jest śliczna
  16. jestem. Ostatnio wydałam dużo forsy na swoje tymczasy ale 5 zł jako deklaracja stała mogę dać
×
×
  • Create New...