Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. mam prosbę TERESA BORCZ has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space. próbuje wysłac wiadomości o przesłanie pieniążków za bazarki i dostaje taki komunikat. Prosze przetłumaczcie
  2. witam KACPERKA
  3. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189860-Stare-kostki-%C5%9Bpi%C4%85ce-na-go%C5%82ym-betonie-potrzebny-dt-lub-deklaracje!/page7"][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5346/staruszekban.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189860-Stare-kostki-%C5%9Bpi%C4%85ce-na-go%C5%82ym-betonie-potrzebny-dt-lub-deklaracje!/page7"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2504/staruszeknabrukuban.jpg[/IMG][/URL]
  4. a dzisiaj widziałas psiaka. W krakowie bardzo pada
  5. i to bardzo przykre
  6. Małysze do góry- a pani już nie wróci.
  7. [quote name='Klaudus__'][I]Je czy nie - deklaracje zbierać trzeba! To nie pogoda dla starucha... Ja na moje nie deklaruję,bo kasy brak - ale jak ten biedak ma być bezpieczny to 10zł miesięcznie deklaruje.[/I][/QUOTE] [B]chociaż nie zakładałam wątku proszę o składanie deklaracji na pieska[/B] Monica w piewszym poście wpisuj kto ile deklaruje i zy to deklaracje stałe , czy jednorazowe. Aby dopisac coś w poście klikasz tak jak przy zmianie tytułu , tylko nie 2 razy , tylko raz. [U]Ja deklaruję 20 zł jako stała deklarację [/U] Jemu wizyta u weta bardzo potrzebna, tylko co po wizycie postawi sie go z powrotem przy płocie
  8. [quote name='Asior']P Wando i ja jestem.... Tylko nie wiem jak mogę pomóc :roll:[/QUOTE] dzięki Asiu za przybycie A może zmasz kogoś z tamtych okolic, zawsze jak więcej to lepiej
  9. [quote name='Javena']Ten tytuł naprawde przyciaga. Biedna psina. Jesli już nie je ,tz .ze nie jest dobrze. Jak pomóc nie wiem? Chyba ,ze bedzie jakiś hotelik ,to trzeba bedzie znowu fałdów przysiąsć i zapraszac cioteczki i wujków.Inaczej pomóc nie moge.[/QUOTE] bardzo proszę o rozsyłanie wiadomości
  10. jesli nie możesz pisac wiadomosci to pisz na wątkach innych piesków z prosbą o pomoc . Może żeby było grzecznie przeproś ze piszesz na wątkach innego pieska
  11. domki gdzie jestescie
  12. a potem tez czysciutkie,nie bądź taka skromna
  13. Alicja dziękuję za przybycie- jak zaleźć mu DT i to ak najszybciej. Zaczyna padać, robi sie zimno
  14. [IMG]http://images41.fotosik.pl/324/ba5bb8607250fcfcmed.jpg[/IMG] a tu następna psinka w moim domu. o Pakusiu pamiętam ale dla niego bedzie osobna sesja
  15. [IMG]http://www.dogomania.images/ranks/7weteran.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/reputation/reputation_pos.png[/IMG] [URL="http://www.dogomania.members/19258-wtatara"] [IMG]http://www.dogomania.image.php?u=19258&dateline=1260221626[/IMG] [/URL] ZarejestrowanyDec 2006Postów6,752 [B] [IMG]http://www.dogomania.images/icons/icon1.gif[/IMG] [/B] [IMG]http://images47.fotosik.pl/321/ac646eb7451f5baamed.jpg[/IMG] a tu kwiaty od tego chłopca za Rudolfa
  16. [IMG]http://images39.fotosik.pl/317/f82eb799098cade7med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images41.fotosik.pl/316/840b567042f053a7med.jpg[/IMG] to mój drugi tymczasowicz- tak dużego psiaka jeszcze nie miałam. Moje psiaki nawet nie próbowały na niego szczekać
×
×
  • Create New...