[quote name='Klaudus__'][I]Je czy nie - deklaracje zbierać trzeba! To nie pogoda dla starucha...
Ja na moje nie deklaruję,bo kasy brak - ale jak ten biedak ma być bezpieczny to 10zł miesięcznie deklaruje.[/I][/QUOTE]
[B]chociaż nie zakładałam wątku proszę o składanie deklaracji na pieska[/B]
Monica w piewszym poście wpisuj kto ile deklaruje i zy to deklaracje stałe , czy jednorazowe.
Aby dopisac coś w poście klikasz tak jak przy zmianie tytułu , tylko nie 2 razy , tylko raz.
[U]Ja deklaruję 20 zł jako stała deklarację
[/U]
Jemu wizyta u weta bardzo potrzebna, tylko co po wizycie postawi sie go z powrotem przy płocie