[quote name='zofia']Jestem na zaproszenie, ale finanse stan -0.Szkoda psiaczka.Jeżeli będziecie robić bazarek, to mam parę obrazków - olejnych na blejtramie- może byliby chętni.Przeważnie kwiaty. Jeżeli chcecie to prześlę zdjęcia.[/QUOTE]
mamy prosbe -moze zrobiłabys bazarek- czas nam ucieka bardzo