Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. http://www.dogomania.pl/threads/189925-na-ciężko-chorą-sunię-z-szczeniaczkami-bez-opieki-weterynaryjnej-do-2-VIII-2010r.-god?p=15098748#post15098748 zapraszamy na bazarek
  2. robię bazarek psich rzeczy od cooronaj
  3. ojej to by było super. Tylko co z wizytą. A jakby wydac pieska i potem wizytę poadopcyjną. Ja już takie wizyty robiła i było Ok
  4. [quote name='YxNinaxY']Jestem na zaproszenie. Niestety pomóc mogę jedynie "podrzucając" bidulkę na pierwszą stronę. Dziewczyny trzymam kciuki za wasze działania.[/QUOTE] a o ogłoszenia mozemy prosić
  5. [B]prosimy o ogłoszenia i choćby najmniejsze pieniążki[/B]
  6. może go nie zabiorą-dzięki , czekamy w sierpniu
  7. [quote name='maja602']Własnie przesłałam Wam pierwszego maila w sprawie adopcji na adres zaadoptuj. zwierzaka. Nie przegapcie w natłoku zajęć. Niektóre maile muszą być przesyłane za moim posrednictwe bo inaczej nie można. Dzisiaj zrobię ogłoszenia dla podanych wyżej piesków ale one muszą mieć czas. Przynajmniej do końca września. Dlaczego one muszą jechać do schroniska w Mysłowicach.[/QUOTE] maja wszystkich piesków nie uda nam się uratować teraz ale chcemy jak najwiecej . Dziekujemy za pomoc
  8. [quote name='zofia']Cały problem w tym,że nie potrafię.Mogę przesłać zdjęcia obrazków z opisem.[/QUOTE] proszę poszukaj kogoś,kto by zrobił
  9. [B]prosimy o ogłoszenia-zobaczcie jak on patrzy[/B]
  10. [quote name='zofia']Jestem na zaproszenie, ale finanse stan -0.Szkoda psiaczka.Jeżeli będziecie robić bazarek, to mam parę obrazków - olejnych na blejtramie- może byliby chętni.Przeważnie kwiaty. Jeżeli chcecie to prześlę zdjęcia.[/QUOTE] mamy prosbe -moze zrobiłabys bazarek- czas nam ucieka bardzo
  11. [quote name='MartynaP']dostałam PW ale jak wiekszosc DT dac nie moge :( mam 5 kociat i niemoge ich wyadoptowac,nikt nie dzwoni :( ale proszę może ogłoszenia- juz nie wyrabiamy
  12. dziękuję za zaproszenie. Postaram sie Wam pomóc ale po 2VIII. Do tego czasu pomagam ratowac psiaki z Pszczyny, które własnie 2 VIII wyląduję w schronie .
  13. w tej chwili nie mam czasu szukac tych osób ale wejdź na psy w potrzebie- tam gdzie załozyłas watek i kliknij na świetokrzyskie, one tam zakładają swoje wątki
  14. jak on w takim stanie ma trafić do schronu
  15. [quote name='mikoada']Z allegro nikt nie dzwonił :( nie wiem jak pozostałe ogłoszenia...[/QUOTE] taki super piesek
  16. może by ktoś przyjął, ja już zakładałam wątek rodzince gdzie było7 szczeniaków i znalazły DT a potem stałe
  17. już nie -to po tych wysyłaniach nie kontroluję
×
×
  • Create New...