-
Posts
13359 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wtatara
-
[quote name='Klaudus__'][I]Wczoraj jak Go 'obmacywałam' to miał powiększone węzły chłonne.[/I] [I]No i na 'klacie':lol: był kleszcz - nie wiem czy przy kąpieli zauważyliście ;)[/I][/QUOTE] Kleszcz też usuniety [B]Rudolf pojechał do DS. Pani przesunęła urlop ,bo nie mgli doczekac sie pieska. Podbił serca domowników. Oto reszta fotek , które mam.[/B]
-
ELMO - mały kundelek pilnie szuka domu stałego lub tymczasowego!!
wtatara replied to ostra's topic in Już w nowym domu
podnosze psiaka -
[quote name='mikoada']To naprawdę super piesek :) Dzisiaj jak go z Klaudus_ wyciągnęłyśmy z Punktu był taki szczęśliwy a że posłuszny to już nie muszę mówić :) Bardzo się cieszę, że trafił na DT do Pani Wandy, będzie mu tam jak w niebie :) Jedynym problemem jest dług, który pozostał. Wykup psiaka 38 zł oraz transport do Krakowa 100 zł :([/QUOTE] jedynym problemem była kąpiel. Mój mąż mnie zaskakuje. Poprosił kolegi aby pozostał dłuzej za niego i postanowił go wykąpac,ja bym sobie nie poradziła. ja mam kabine i Rudolf myslał ze klatka i nie wszedł. Dopiero mąż go wniósł a potem Było juz dobrze
-
[quote name='Dogo07']Jak to dobrze, że są na tym świecie dobrzy ludzie. Tak się bałam o Rudolfa, że pojedzie, że akurat jemu się nie uda. Dziękuję.[/QUOTE] każdemu zycze takiego psa. Chce wyjść stoi przy drzwiach i szczeka, schodzi moim psom z drogo,nawet Pixi,która wazy 4 kg.A moje psy to juz chyba zaczynają sie przyzwyczajac do Dt. Jestem zaskoczona Tabi bo ona sie boi dużych psów i szczeka na nie. A ja tylko powiedziałam do niej aby była grzeczna i jest OK.Wczesniej ze 2 dni psiaki musiałam pilnować Acha, zebyscie widziały jak uciekał do bloku po spacerze- wspaniały pies.
-
Maleńka Majeczka znalazła DOM! Bądź szczęśliwa! :)
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/400/00027eb448446b91med.jpg[/IMG][/URL] maleńka ma strasznie zaropiałe oczka [B]-potrzebna pomoc finansowa[/B] -
[quote name='Figu']Cudnie że jest tymczas! Czy on ma allegro? Zrobić mu jeszcze jedno? Mam też taką propozycję: dla "moich" psiaków (czyli fundacji Maja) robię papierowe ogłoszenia do wieszania. Kolorowe, ze zdjęciami, format A4, zalaminowane, błyszczące, rzucające się w oczy. Z dyndającymi papierkami do wydzierania. Nie wieszam na Śląsku, bo prezeska nie zgadza się na adopcje poza granicami mazowsza, więc nie będziemy konkurowały ze sobą :) Zrobić Wam trochę?[/QUOTE] na pewno się przydadzą tylko musisz wiedzieć dla których piesków. Na pewno nie mamy domku dla szczeniaka nr. 2 i Mysi a tak to dziewczyny od rana szukają domków i nie wiadomo które pieski znajdą domki Dziękujemy
-
Mysia już w nowym domku. Pięknie dziękujemy za pomoc !!!
wtatara replied to mikoada's topic in Już w nowym domu
proszę dajcie jej DT -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
wtatara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Kończę ogłaszać Borysa, ogloszenia wypiszę na wątku i biorę się za następnego.[/QUOTE] dziękujemy Może Rudolf, Mysie-sama nie wiem