Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [IMG]http://images39.fotosik.pl/317/daae2ceea95fc81cmed.jpg[/IMG] pożegnanie z panem- to dzięki niemu byłem w DT tak krótko
  2. [IMG]http://images49.fotosik.pl/321/8022f784956dee88med.jpg[/IMG] już po badaniu i szczepieniu- teraz poblicza kwote
  3. [IMG]http://images41.fotosik.pl/316/97e03be29a84ef38med.jpg[/IMG] Rudolf w gabinecie weterynaryjnym
  4. [IMG]http://images46.fotosik.pl/320/1809e0c339626130med.jpg[/IMG] a tu jedzie do weterynarza
  5. [IMG]http://images39.fotosik.pl/317/041dc6a0a7e26245med.jpg[/IMG] a takie mój syn miał w nocy towarzystwo
  6. [IMG]http://images41.fotosik.pl/316/840b567042f053a7med.jpg[/IMG] Rudolf z obecności mojej tabi ogląda Kraków z balkonu 7 piętra
  7. [quote name='Klaudus__'][I]Wczoraj jak Go 'obmacywałam' to miał powiększone węzły chłonne.[/I] [I]No i na 'klacie':lol: był kleszcz - nie wiem czy przy kąpieli zauważyliście ;)[/I][/QUOTE] Kleszcz też usuniety [B]Rudolf pojechał do DS. Pani przesunęła urlop ,bo nie mgli doczekac sie pieska. Podbił serca domowników. Oto reszta fotek , które mam.[/B]
  8. jestesmy po wizycie. Ma około 7 latek. Ma poczatki zacmy i tłuszczaka pod brzuchem. A tak to zdrowy, ząbki ładne. Zaszczepiłam go na wszystko, dostał tabletki na odrobaczenie i za wszystko wziął 70 zł. To chyba nie dużo.
  9. czy coś wiadomo
  10. pieniążki bardzo potrzebne. Jutro idziemy do weta..........
  11. a jak prosił łapką żeby go tam nie wsadzać
  12. [quote name='mikoada']To naprawdę super piesek :) Dzisiaj jak go z Klaudus_ wyciągnęłyśmy z Punktu był taki szczęśliwy a że posłuszny to już nie muszę mówić :) Bardzo się cieszę, że trafił na DT do Pani Wandy, będzie mu tam jak w niebie :) Jedynym problemem jest dług, który pozostał. Wykup psiaka 38 zł oraz transport do Krakowa 100 zł :([/QUOTE] jedynym problemem była kąpiel. Mój mąż mnie zaskakuje. Poprosił kolegi aby pozostał dłuzej za niego i postanowił go wykąpac,ja bym sobie nie poradziła. ja mam kabine i Rudolf myslał ze klatka i nie wszedł. Dopiero mąż go wniósł a potem Było juz dobrze
  13. [quote name='Dogo07']Jak to dobrze, że są na tym świecie dobrzy ludzie. Tak się bałam o Rudolfa, że pojedzie, że akurat jemu się nie uda. Dziękuję.[/QUOTE] każdemu zycze takiego psa. Chce wyjść stoi przy drzwiach i szczeka, schodzi moim psom z drogo,nawet Pixi,która wazy 4 kg.A moje psy to juz chyba zaczynają sie przyzwyczajac do Dt. Jestem zaskoczona Tabi bo ona sie boi dużych psów i szczeka na nie. A ja tylko powiedziałam do niej aby była grzeczna i jest OK.Wczesniej ze 2 dni psiaki musiałam pilnować Acha, zebyscie widziały jak uciekał do bloku po spacerze- wspaniały pies.
  14. [IMG]http://images46.fotosik.pl/320/5978cace0c7d1ec3med.jpg[/IMG] jednak faceci są najlepsi nie pamietam już krzywdy
  15. [IMG]http://images37.fotosik.pl/315/96081055a43c2fdcmed.jpg[/IMG] będę szczęśliwy-dziękuję Wam wszystkim za dom
  16. [IMG]http://images43.fotosik.pl/320/c3f519bdc9ee9e5bmed.jpg[/IMG] Pan coś je........
  17. jestem na karmiony, napojony, wykąpany Zaraz Pani wklei fotki
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/400/00027eb448446b91med.jpg[/IMG][/URL] maleńka ma strasznie zaropiałe oczka [B]-potrzebna pomoc finansowa[/B]
  19. [quote name='Figu']Cudnie że jest tymczas! Czy on ma allegro? Zrobić mu jeszcze jedno? Mam też taką propozycję: dla "moich" psiaków (czyli fundacji Maja) robię papierowe ogłoszenia do wieszania. Kolorowe, ze zdjęciami, format A4, zalaminowane, błyszczące, rzucające się w oczy. Z dyndającymi papierkami do wydzierania. Nie wieszam na Śląsku, bo prezeska nie zgadza się na adopcje poza granicami mazowsza, więc nie będziemy konkurowały ze sobą :) Zrobić Wam trochę?[/QUOTE] na pewno się przydadzą tylko musisz wiedzieć dla których piesków. Na pewno nie mamy domku dla szczeniaka nr. 2 i Mysi a tak to dziewczyny od rana szukają domków i nie wiadomo które pieski znajdą domki Dziękujemy
  20. biorę Rudolfa na DT.Jutro wieczorem będzie u mnie. Mam 2 swoje pieski w małym mieszkaniu ale nie pozwe mu jechac do.......... Około 6-7 VIII jedzie z nami na wakacje
  21. [quote name='karolciasz28']Kończę ogłaszać Borysa, ogloszenia wypiszę na wątku i biorę się za następnego.[/QUOTE] dziękujemy Może Rudolf, Mysie-sama nie wiem
×
×
  • Create New...