Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. tak się cieszę. Ona jest taka śliczna.W niedzielę wkleję zdjęcia po strzyżeniu
  2. już wróciłam do Krakowa
  3. ja wgram te zdjęcia, które mam po strzyżeniu
  4. sunia powinna mieć pieska i dom z ogrodem. Udało mi się połączyć z internetem.
  5. mam zdjęcia po strzyżeniu ale to później. Do widzenia piesku. A mojemu mężowi znów smutno
  6. [IMG]http://images38.fotosik.pl/319/1d22dccac72621d8med.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images46.fotosik.pl/323/4bee8429d43009c3med.jpg[/IMG] w poziomkach tez się można schować
  8. [IMG]http://images43.fotosik.pl/323/8341d52f251a6725med.jpg[/IMG] piękna jestem prawda
  9. [IMG]http://images40.fotosik.pl/319/5c980ea65d5e7890med.jpg[/IMG] jednak te czerwoe szałwie sa sliczne
  10. [IMG]http://images50.fotosik.pl/324/da0ae4cb3989715bmed.jpg[/IMG] a tu wyszłam i oglądam, trawke poskubie
  11. [IMG]http://images47.fotosik.pl/323/401760127ee68b78med.jpg[/IMG] a tu na działce-tak sie chowam
  12. [IMG]http://images50.fotosik.pl/324/634d6ca334a73f47med.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images45.fotosik.pl/324/ad97c90249fd9c9emed.jpg[/IMG] tu nawet biegłam
  14. [IMG]http://images41.fotosik.pl/319/eacc501d305393e0med.jpg[/IMG] i znów spacerek
  15. [quote name='wtatara'][IMG]http://images40.fotosik.pl/319/24136db95f9dfd01med.jpg[/IMG] tak jem sniadanko
  16. [IMG]http://images40.fotosik.pl/319/24136db95f9dfd01med.jpg[/IMG] tak jem......
  17. [quote name='lapinporokoira']dzien dobry w sliczny, mglisty poranek krakowski ;-) kawka z rana nalezy sie obowiazkowo :-) dzisiaj sunia dostanie swoje pierwsze z zyciu szeleczki na wlasnosc, przy jej kolarze siersci, zielone tylko nie beda ladnie sie prezentowaly. Sliczna, bedzie szukala DT na dluzej niz kilka dni.[/QUOTE] oto sesja[IMG]http://images45.fotosik.pl/324/d9605e76309120demed.jpg[/IMG] oto mój spacerek
  18. nerki, drogi moczowe drożne-miała USG, jest zbadana , oglądnięta . Zdrowa fizycznie ale nie psychicznie.Jutro rano jak dobrze pójdzie salon fryzjerski będzie otwarty ekstra dla niej. Mąż dużo ją obciął, ale wszystkiego nie da rady. Wet mówi ze musi być maszynka . Niestety nadal nie sika ale wet mówi ze do wieczora nie muszę się martwić.
  19. to jest tragedia z nią. Nie sika, ani w domu ani na spacerze. Nie wyjdzie na spacer-trzeba ją wynieść, a każdy szelest paraliżuje jej ruchy.Co znią będzie
  20. wolontariat wówczas nie wchodzi
  21. a, jeszcze dziękuje za przywiezienie suni
  22. tak przerażonego psa nigdy nie widziałam. A jej boki- powycinane co sie dało ale nie wszystko. w czasi kapieli lizała męża po rekach. A potem mąż przeniósł ją do pokoju gdzie nikt nie bedzie jej przeszkadzał.- to zdjęcie Dałam jej jeść i pić i nie ruszyła a jak mąż do niej przyszedł od razu zjadła.
  23. [IMG]http://images45.fotosik.pl/324/e7282c69290720admed.jpg[/IMG]
  24. a tu niespodzianka[IMG]http://images47.fotosik.pl/323/75231c3c8657f74dmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...