Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Isabel wkleiłam nareszcie zdjecia na swoim watku. O Tobie tez pamietam,przepraszam ze to tak długo trwa
  2. piesku gdzie Twój domek
  3. ona tez mi bardzo lezy na sercu
  4. [quote name='mikoada']Jak Klaudus_ znajdzie chwilę na pewno napisze czy była wpłata od Ciebie :) Właśnie przed chwilą Klaudus_ była w Punkcie, przybyło kilka nowych psiaków, nie ma już Ptysia, oczywiście nie wiemy co się z nim stało, podobno jest kolejny pies po wypadku, mocno połamany, leży w budzie w ogóle się nie rusza :shake:[/QUOTE] no co z nim będzie. Proszę daj namiary na te nowe pieski
  5. dajcie mu imię- przynajmiej na razie niech to ma
  6. Alu zbiera założycielka wątku- ja juz przelałam
  7. brat na pewno by go przyjął. Ciebie też ale swoje by pomyslał bo zwierzeta w ich domu nie maja prawa bytu
  8. [quote name='brazowa1']Jej,jeszcze 2 tygodnie temu było takie piękne lato! Az trudno w to uwierzyć![/QUOTE] spotkałam tam małżeństwo z dziećmi i pieskiem , którzy przez całw wakacje jeżdżą na niedzielę- są z Krakowa
  9. Pokoje Gościnne Lazarówka Klimkówka 111 kwatera od:30 zł telefony:[B]505 16-51-92[/B] oferta kwater:akceptacja zwierząt, aneks kuchenny, łazienka, parking, położony ustronnie, wyżywienie w obiekcie miejsc:16 Wyślij E-mail Anuluj [CENTER][/CENTER] GPS:[URL="http://ibed.pl/klimkowka,lazarowka-klimkowka.html#"]pokaż współrzędne GPS »[/URL] [IMG]http://www.noclegiw.pl/zdjecia/pokoje-goscinne-lazarowka,28,27515,big,1.jpg[/IMG] [B][URL="http://ibed.pl/klimkowka,lazarowka-klimkowka.html#galeria"]więcej zdjęć»[/URL][/B] oto jedna z wielu
  10. no super pomysł w ogrodzodzie można zrobić nawet pole namiotowe. Jankowi ten pomysł się bardzo podoba
  11. jest taki dział- pieski, które mają domki ale potrzebują pomocy. Załóż tam wątek a w pierwszym poście wklej link obecnego. W tytule wpisz że pilne i kwotę potrzebną. [B]Zapraszam na wątek moich piesków [url]http://www.dogomania.pl/threads/179031-Tabi-Pixi-inne-moje-kochane-zwierz%C4%99ta[/url] [/B]
  12. Alu czekamy na Ciebie w Polsce- tam też jest agroturystyka. Spotkałam tam rodzinę z Krakowa co 2 lata temu byli z pieskiem 2 tygodnie. Od mamy jest 32 km., więc blisko[B]. Zapraszamy[/B] ale to już na przyszły rok bo teraz u nas pogoda prawie jesienna
  13. a tu zapraszam na wątek moich zwierzaków [url]http://www.dogomania.pl/threads/179031-Tabi-Pixi-inne-moje-kochane-zwierz%C4%99ta[/url] [B]banerek wkleiłam bez problemu[/B]
  14. [IMG]http://images47.fotosik.pl/333/5c08ad0845154a4emed.jpg[/IMG] a tu druga cerkiew
  15. [IMG]http://images45.fotosik.pl/334/506f399aa877359dmed.jpg[/IMG] a tu w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się koło cerkwi
  16. [IMG]http://images43.fotosik.pl/333/d298ec700d929195med.jpg[/IMG] moje pieski boją się wody-ja też
  17. [IMG]http://images39.fotosik.pl/329/67b32970a8b8e607med.jpg[/IMG] a tu mąż z zięciem sobie pływają
  18. [IMG]http://images38.fotosik.pl/329/b8fa173b39aef30cmed.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...