Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190005-Na-ogłoszenia-dla-ślicznego-Rudolfa-z-Pszczyny-do-2-VIII-2010r.-do-godz-22?p=15105097#post15105097[/URL] oto bazarek dla Rudolfa
  2. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190005-Na-ogłoszenia-dla-ślicznego-Rudolfa-z-Pszczyny-do-2-VIII-2010r.-do-godz-22?p=15105097#post15105097[/URL] oto dla niego bazarek
  3. http://www.dogomania.pl/threads/190005-Na-ogłoszenia-dla-ślicznego-Rudolfa-z-Pszczyny-do-2-VIII-2010r.-do-godz-22?p=15105097#post15105097 oto bazarek dla Rudolfa
  4. ale mów że DT a dalej byś zobaczyła. Najwyżej byśmy szukały DS. A teraz dajmy jej szasnę
  5. http://www.dogomania.pl/threads/189489-Czy-dacie-mi-szans%C4%99...Mysia-pilnie-szuka-DT-DS-pro%C5%9Bba-o-og%C5%82oszenia-!!! Oto Mysia . W poniedziałek czeka ją dożywocie. Ja mam małe mieszkanko47 ale mam 2 pieski , 2 dzieci- córka już na swoim i nie narzekam.30 lat po ślubie- mieszkanie spółdzielcze ale aby tak dalej. Kocham pieski i szkoda że nie mam domu , ogrodu, bo nie wiem jak by to wyglądało
  6. ale można dorosłą. Mysia jest taka biedna , siedzi w tej budzie . Jak sobie o niej pomyślę w tych Mysłowicach Masz do niej link?
  7. ja walczyłam z mężem o każde psiaka a że jest ciekawe to potem ja walczę z mężem żeby mu szukać domku. To on nie chce oddawać pieski. To one do niego się szybciej przywiązują niż do mnie. Może dlatego że ja nie potafię z nimi tak bawić. Ostatnio to zostawiL dokumenty przy podpisaniu umowy. Chociaż pieska zawiozłam wcześniej sama bo nie chciał.
  8. śliczny zaraz siadam i robię dla Ciebie bazarek
  9. gdybym była bliżej to mogłabym Wam więcej pomóc a tak to co taka pomoc
  10. [B]proszę szukajcie dla niej Dt, nie mogę jak ona siedzi w tej budzie[/B]
  11. [quote name='karolciasz28']Ja dziś poogłaszam na pewno kilka psiaków.:lol:[/QUOTE] szczeniaki to odpuść ale resztę proszę jak najwięcej
  12. nie, ja już nie mogę patrzeć na te wątki, chyba przestanę wchodzić.Płakać mi się chce, wzięłabym wszystkie
  13. [quote name='shani']jutro pomyślę o ogłoszeniach może chociaz kilka zrobię.[/QUOTE] [B]bardzo prosimy o ogłoszenia dla ślicznotki[/B]
  14. nie wierzę ze odeszły bez pomocy. Sunia może tak ale maluchy........................
  15. przeciez cały czas Ci pisałam że musi się udac.Na pewno dużo dał ostatni pobyt u Ciebie i na pewno pomógł dugi piesek
  16. do góry piesku
  17. Agatko aż się popłakałam Teraz pomagam ratować psiaki z Pszczyny, którym 2 VIII grozi praktycznie śmierć.
  18. a ja jeszcze raz zapraszam na bazarek dla suni
  19. poszukam coś dla bazarek dla niego.....ale troszkę póżniej. Teraz zapraszam na bazarek dla sunie ze szczeniakmi
×
×
  • Create New...