http://www.dogomania.pl/threads/189489-Czy-dacie-mi-szans%C4%99...Mysia-pilnie-szuka-DT-DS-pro%C5%9Bba-o-og%C5%82oszenia-!!!
Oto Mysia . W poniedziałek czeka ją dożywocie.
Ja mam małe mieszkanko47 ale mam 2 pieski , 2 dzieci- córka już na swoim i nie narzekam.30 lat po ślubie- mieszkanie spółdzielcze ale aby tak dalej.
Kocham pieski i szkoda że nie mam domu , ogrodu, bo nie wiem jak by to wyglądało