Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [INDENT] [IMG]http://images39.fotosik.pl/299/bbcfd9f404f87a93med.jpg[/IMG] oto moja tymczasowiczka [/INDENT]
  2. na dziewczyny z Pszczyny można liczyć. Dziękuję za zainteresowanie
  3. [B]a teraz fotki z wakacji[/B]
  4. może jakby go ktoś teraz wziął na DT a potem wyjazd do Stanów. Pakuś też się nie da brać na ręce Oprócz Alicji i mojego męża
  5. Klaudia dziękuję-jaka ze mnie gapa, jak mogłam mieć w pierwszym poście Edytuj post jak ja go nie pisałam
  6. oto wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/190282-a-podobno-cz%C5%82owiek...-Sunia-MA-DOM[/url]!
  7. mogę prosić o numer telefonu i czy mogę teraz zadzwonić. Najlepszy byłby stacjonarny
  8. [quote name='mikoada']Nie mogę normalnie myśleć o tym biedaku...cały czas widzę to jego smutne i zrezygnowane spojrzenie :( Mocno myślę co by tu zdziałać...[/QUOTE] a Wy razem z Klaudią działacie cuda
  9. tak to nieraz jest. Zmień tytuł aby bardziej przyciągał -że piesek jest chory i sprawa bardzo pilna i tak jak pisałam zaproszenia na wątek. Ogłoszenia na portalach nic raczej nie dadzą, wiemy bardzo mało o piesku
  10. Rudolf powoli zostaje sam w domu- patrzy przez okno i czeka. Jest wspaniały charakter bernardyna, powolny. Ma koleżankę-córka właścicielki ma setera i razem się bawią. Ale za to kot prawie wyprowadził się z domu-obraził się , choć Rudolf mu nic nie robił
  11. a nie możesz go zabrać do siebie na DT? Co do rozkręcenia wątku wejdź na Co nowego-znajduje się pod napisem Dogomania i wysyłaj zaproszenie na wątek z linkiem tego wątku. Ja powysyłam do moich takich zaufanych Dogomaniaczek. Może ktoś z Dąbrowy się znajdzie. Jednak pomyśl o zabraniu go domu na DT. Ja mam mieszkanie 47 , swoje 2 pieski i tak biorę pieski na DT
  12. ja tez daleko bo w Krakowie, ale musimy mu pomóc.Przydałaby się wizyta u weta
  13. proszę pomóżcie rozkręcić ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/189860-Bezdomny-pies-D%C4%85browa-G%C3%B3rnicza/page2?p=15261011#post15261011[/url]
  14. [IMG]http://images50.fotosik.pl/332/eedd5710ce79d2c2med.jpg[/IMG]
  15. i ja tez jestem, nie spłynęło mi jeszcze nic z bazarków- dziewczyny zaspały albo sa na wakacjach
  16. teraz musimy rozkręcic wątek zapraszając na nie dogomaniaków
  17. może założyc dla niego osobny wątek i wpisac w tytule
  18. Tereniu masz chyba zapchana skrzynkę, nie moge Ci wysłac danych do przelewu
  19. czekamy na zdjęcia, a potem musimy zaprosić dziewczyny na watek
×
×
  • Create New...