Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [B]prosze o tekst do ogłoszenia dla Małyszów. Kupuje im zestaw ogłoszeń[/B]
  2. prosze o tekst do ogłoszenia dla Małyszów. Kupuje im zestaw ogłoszeń
  3. Małysz usi znależć domek
  4. [quote name='mikoada']Ja nawet nie chcę się zastanawiać co przeżywają pozostałe psy, które tam teraz są :placz::shake::placz:[/QUOTE] jak wszystkim znaleźć domy
  5. super te pieski maja u Ciebie
  6. czyli szukamy nadal DT
  7. ja w tej chwili nie mam czasu aby pomóc.trzeba zapraszam dogomaniaków na wątek. Proszę pisac na Prywatne wiadomości zapraszając na watek kopiując go . Pisac nalepiej do osób , które w danym momencie sana Dogo. Prosze kliknąć CO NOWEGO i wyskakują watki i dziewczyny , które w danym momencie piszą
  8. dziękuję za zaproszenie , na razie mogę porozsyłać tylko wątek
  9. z plakatem dobry pomysł, a jakaś lokalna gazzeta
  10. jeden na pewno jest , ten koło domu a drugiego szukają w schronie
  11. biedak. A ciekawe ta daa to znów gdzie miesza
  12. jak pomóc temu pieskowi
  13. witam na naszym wątku
  14. [quote name='nina_q']Są jakieś foto to rozkleje ogłoszonka po zoologach[/QUOTE] co taka tu cisza
  15. podnosze kacperka
  16. [quote name='luka1']to przykre, nikt nie chce pomóc.[/QUOTE] ja mogę tylko podnieść
  17. teraz trzeba dużo ogłoszeń
  18. proszę o konto- mam przelew od Tereni Borcz
  19. w sobotę będe w okolicy Boguchwały ale dopiero wieczór
  20. przydałby się banerek i jak najszybciej wizyta u normalnego weta. Gdyby było blizej to mój wet wziąłby mało ale to za daleko aby go wozic
  21. Boże jak bida i co dalej. Musimy znaleźć jakieś wyjście
×
×
  • Create New...