ja w tej chwili nie mam czasu aby pomóc.trzeba zapraszam dogomaniaków na wątek. Proszę pisac na Prywatne wiadomości zapraszając na watek kopiując go . Pisac nalepiej do osób , które w danym momencie sana Dogo. Prosze kliknąć CO NOWEGO i wyskakują watki i dziewczyny , które w danym momencie piszą