Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. ona przez 2 tygodnie jest na kwarantannie
  2. niestety sunia nie da się złapać i nie dotrze teraz do mnie a szkoda bo bym ją wykąpała i zrobiła wizytę u weta. ja wracam około 18 VIII. Muszę jej jakoś pomóc, chyba że w miedzy czasie coś wymyślicie
  3. a potem kąpiel i jutro wet.
  4. dobra dogadamy się............
  5. tylko jak mam przenieść z MMS na karte pamięci
  6. to co ostatnio rozmawialiśmy z domkiem to super. Zaczyna się panoszyć we wsi. Na początku jak szedł z panią na zakupy to psy na niego we wsi szczekały, teraz juz zapamiętał w których domach są psy i on wczesniej już szczeka. Około 18 będę wracać z wakacji to zboczymy troszkę i wstąpimy. Bedą też zdjęcia.
  7. nie mozesz więcej wkleić- ja mam więcej,ale wkleiłam wcześniej
  8. prosze o numer telefonu
  9. a nie masz jakiegoś kojca dla niej dopóki nic nie znajdziemy. Dobrze by było zebyśmy wiedziały jak do innych piesków. Nikt nie weźmie ją jak ma w domu pieska. Musimy jej pomóc, tylko jak. Na pewno musimy mieć zdjęcia, na wet robiąc ogłoszenia nie ruszysz bez zdjęć. Ja mam 2 pieski w mieszkaniu , gdyby tak nie było na pewno bym wzięła. Proszę poszukaj kogoś kto ją troszkę przetrzyma. Znaleść domek tymczasowy nie jest łatwo
  10. to co wiem to mała ma zastrzyki . bardzo kaszle, szczególnie wieczór i ma okropny katar ropny
  11. łatwiej będzie szukać nawet DT jak będziemy wiedzieć jak dogaduje się z innymi pieskami. Czekam na fotki
  12. musimy jakoś pomóc tej suni
  13. tak się ciesze że jej pomagasz
  14. czekam na fotki. A mogłabys podejść z nią do weta jak się da złapać. Można by jej robic ogłoszenia , tylko trzeba o niej coś wiedzieć
  15. witam. Dzękuje ze pomagasz pieskom. Mam prosbę ,jesli ją zobaczysz to spróbuj zrobić jej zdjęcia komórką. Przesłałabys mi je a ja bym wkleiła.
  16. [quote name='Jo37']Bardzo się cieszę. Rudolf to psiak, który mnie zauroczył. Czy możemy się dowiedzieć gdzie Rudolf teraz mieszka i czy imię zostało.[/QUOTE] imię pozostało a mieszka w Koszycach za Tarnowem. Ma dom z ogrodem- może cos schudnie
  17. najnowsze wieści- Rudolf otwiera sobie sam drzwi
  18. musimy ją wyciągnąć ze schronu
  19. po tej adopcji pozostał dług- zapraszam na moje bazarki
  20. [IMG]http://images47.fotosik.pl/321/ac646eb7451f5baamed.jpg[/IMG] [B]a czy kiedyś ktoś dostał kwiatki za pieska?[/B] [B]a ja dostałam własnie od tego chłopca.[/B] [B]wspaniale - prawda[/B] [B]było to bardzo miłe i wzruszające[/B]
  21. [IMG]http://images39.fotosik.pl/317/f82eb799098cade7med.jpg[/IMG] a tu chłopiec, który bardzo kocha zwierzęta
  22. [IMG]http://images46.fotosik.pl/320/b0fbc5b57429a765med.jpg[/IMG] pozegnanie ze mną- szkoda że tak krótko trwał tymczas
×
×
  • Create New...