Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. figa dziękuje- popłakałam się
  2. [quote name='truskawa144']A możesz zabrać aparat na spacer i cyknąć fotkę Rubinkowi? Było by super:) Jak on się miewa?[/QUOTE] postaram sie ale musze sie wczesniej umówic na taki seans. nie moge zabierac aparatu za kazdym razem bo 3 psiaki, ja sama a do tego aparat to troche kłopotliwe
  3. [quote name='anita_happy']DT mówi, ze wpłyneło 130 zł[/QUOTE] tak zgadza się , prosze mi oitwierdzic na watku Vanilka ze z jego skarbonki wzięłampieniązki na Pepe
  4. oglądam teraz te zdjęcia- to taki fajny piesek- musi mieć swój domek
  5. [quote name='BUDRYSEK']cioteczki jak tam finanse Szili? mamy juz na hotel czy nie? :([/QUOTE] w pierwszym poście jest rozliczenie a ile ma byc na hotel to nie wiem
  6. to że nie dzwoniła od razu to nie jest złe. Ona o 23 zobaczyła Figę i spontanicznie od razu napisała.Tylko to takie dziwne ze zrobiła z niej pieska i 5 letniego a do tego brak ogrodzenia
  7. rozmawiałam z nią i to wszystko sie dowiediałam
  8. a co sądzicie o tym domku
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia[/URL] trzymam za zdrówko zwierzaków
  10. javena dzięki za ogłoszenia. W nocy wysłała mi jakaś kobieta SMS ale mi sie nie podoba. Z Figusi zrobiła chłopaka i do tego 5 letniego. Mieszka koło Wadowic, dom ale bez ogrodzenia i to mi sie nie podoba. Figa jest bardzo zywa, wyjdzie z domu i pójdzie w wieś Figusia nadal rozrabia. Odgryzła wtyczki od 2 kompletów światełek na choinkę, pogryzła nogi od krzesła a teraz trzymajcie kciuki za jej zdrowie. Otworzyła opakowanie z żółwia jedzeniem i zjadła pół czyli szklankę.Rozmawiałam z wetem, mówi ze nic nie powinno byc, chyba że sie przejadła.Na razie spi, zobaczymy co bedzie dalej
  11. taka fajna mordka. Moge tylko podnieść. Sama mam sunie na BDT i szukam domku na razie bez skutku
  12. Budrysek pieniązki poszły. Jak otrzymasz potwierdx na watku
  13. kastorek to który kotek. No to bardzo mi przykro że zwierzaki zaczeły chorować. A ja mam tymczasowiczkę- wkleic link
  14. [INDENT][IMG]http://images41.fotosik.pl/550/95b854c7a041a16agen.jpg[/IMG] [/INDENT]
  15. zdjęcia do ogłoszen zebrałam w całość
  16. [IMG]http://images35.fotosik.pl/392/27c1bcac8b9f7faegen.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images37.fotosik.pl/531/d40f8f96cea39580gen.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images35.fotosik.pl/335/0d7298124c2c4445gen.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images49.fotosik.pl/556/6271640a258a0844gen.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...