A może jednak trzeba go poogłaszać gdzie się da, a jak komuś będzie zależało i się nada na człowieka Bazyla, to zrobi dla niego wszystko.
To moje zdanie.
To ja tego nie rozumiem:shake:
Z jednej strony w tytule mowa "schron i uśpienie". Z drugiej zbyt duże koszty, czego sprzedaży psa?
To co on robi na pw?
[quote name='ANKA_89']jeden pan chciał go wczoraj zabrać, ale żona się nie zgodziła , bo Kajtek ma [B]aż[/B] 4 lata...:-([/quote]
Ta kobieta myśli, że zawsze będzie 20stką?
Ludzie bywają beznadziejni:shake: