Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Skąd się wziął tam rudzielec? To widać nowy nabytek, który też nie boi się psów. W górę, po domki pieki i kotki;)
  2. Nashka, gdyby taka apatia trwała jeszcze dzień, dwa, ruszaj do weta. To jest pies z schroniska i trzeba wszystko sprawdzić. Możliwe, że ma swoje "przemyślenia". Ale tylko możliwe. A jak ze szczepieniami? Że nie je, nie przejmuj się, psy czasem same robia sobie głodówkę w celu "oczyszczenia", najwazniejsze żeby pił wodę, bo jak tego nie robi, to nie ma na co czekać. Sierścią się nie przejmuj, tak ma być, to jest naturalne. Po pierwsze to szczeniak więc zmienia sierść na dorosłą, po drugie zbliża się zima, wymienia na zimową (trochę późno, no ale). Szczotkuj go jak najcześciej. Żeby zamieścieć zdjęcia na dogo, najpierw umieść je na jakimś serwerze np. fotosik.pl ,a później użyj znaczników (w środku link do zdjęcia). Powodzenia i czekam z niecierpliwością na dobre wieści o Iwanie i jego zdjęcia.
  3. Oto szczęśliwe zakończenie, Dredzik we własnym domku !!!
  4. Ale wspaniałe wieści!
  5. Szukamy domku i pokazujemu buziaczek na początku!
  6. Coś po nim krąży i wywala na zewnątrz. Przy cukrzycy lubią być rany u ludzi, a u psów? Czy on miał badaną krew?
  7. Będzie przystanek na kawkę w przypadku transportu następnego pieska do nowego domu;)
  8. Rewelacja! Dredzik ma domek! I w sumie blisko Ciebie, będziesz miała na niego oko;)
  9. Kajtuś vel Kajetan czeka na kogoś kto go pokocha.
  10. Amory wciaż ktoś obserwuje i nic:shake: A to takie piękne i mądre psy.
  11. Tak długo już czeka Miecio, gdzie jego dom?
  12. Olga123, głową muru nie przebijesz;). Ale nie jesteś samotna w takich zdarzeniach. Ja sobie sprawdziłam link i zamiast dać wstecz, zamknęłam okienko. Myślałam, że zniosę jajko, i jeszcze dogo muliło, że rety. Czaruś i Rino, mieleckie psiaki czekają.
  13. Podniosę starszego ONka.
  14. Bursztynek czeka i nie może się doczekać. Gdzie ten domek?
  15. Mieleckie ONeczki na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item257652653_owczarek_niemiecki_rzesza_bezdomnych_czeka_.html[/URL] Już uzupełniam dane Oneczków.
  16. Wstawiłam szczeniorki do wątku z linkiem do aukcji Ulka18, bo nie mam namiarów:oops:: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7953986#post7953986[/URL]
  17. Bianka na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/item257588145_suczka_jak_labrador_skrzywdzona_czeka_na_szanse.html[/URL]
  18. Jest w Warszawie fajny domek, taki własnie dla Bianki, tylko piesek musi lubić koty. Jak to jest z Bianką? [U][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7948346#post7948346[/URL][/U]
  19. Miejmy nadzieję, bo w przeciwnym wypadku scenariusz jest nie do przyjęcia. Szorściaku w górę, gdzieś na pewno jest twój człowiek.
  20. Bo Iwan to piękny pies i nie da się tego ukryć. I opisu Ani wynika, że to szczeniorek:loveu:. Zatem wszystkiego może się jeszcze nauczyć. Pozwalaj mu na to, na co będziesz mu zezwalała zawsze. Jak teraz się nauczy i uzna, że wolno, później może nie zechcieć z tego zrezygnować. Iwan ciągnie do domu, bo to jest jedyne miejsce, które zna i gdzie się czuje pewnie, ale jak sama zauważasz jest i będzie jeszcze lepiej. Ty jesteś jego ostoją.:lol: Piękny, czyściutki i pchnący Iwanek:loveu: A czy zamierzasz zmienić imię, czy pozostanie Iwan?
×
×
  • Create New...