Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Mieleckie Trzyłapcie czekają na domki.
  2. Ile jeszcze Bacuś będzie siedział w schronisku?
  3. Piękny, spokojny i jeszcze posłuszny Kajtek czeka na swojego człowieka.
  4. Chyba dogo zjada posty. Smacznego! Miecio czeka na domek bez kotów!
  5. Jaki jest wynik pertraktacji z kiwi? Będzie wizyta przedadopcyjna?
  6. Gdzieś, kiedyś czytałam, że admin bywa rzadko na dogo. Albo zasyp go pytaniami, albo może zapytaj któregoś moda co zrobić. Sama nie wiem.:shake:
  7. Czyli gdzyby mu smarować co dzień, to pewnie już dawno nie byłoby śladu. Tylko kto może to robić. Nikt w schronie sie tego nie podejmie?
  8. No to czekanie się przedłuży. Torro tak bardzo potrzebuje domu.
  9. Moim zdaniem wszystko najlepiej załatwiać po dobroci. Korona z głowy nie spadnie, a sprawa ma szansę być załatwiona. Wapiszon,a Ty bywasz częściej w schronisku w Pile? Czy to, że Iwan był w Pile a teraz nie, coś w jego sytuacji zmienia? Bo z tego co zrozumiałam, to on uciekł po adopcji z domu?
  10. Nie dobrze:shake:. Żeby się nie dostał z deszczu pod rynnę. A może w tytule dać wzmiankę, coś takiego, że potrzeba rady, mądrego i z doświadczeniem domku, bo pies agresywny? Wtedy może więcej ludzi sie zainteresuje Bazylem.
  11. Jak minął Jaszkowi poniedziałek?
  12. Collaczki szukają kochających domów. W górę!
  13. Nowe pieski dodane w 3 poście. Wszystkie pieski szukają kochających domów!
  14. Jeśłi nie złamałaś regulaminu forum: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/announcement.php?f=36[/URL] to zawsze możesz zadać pytanie Adminowi, z jakiego powodu Twoje konto zostało usunięte. Logo potrzebuje domku, choćby tymczasowego!
  15. Martaipieski, dziękuję za uznanie:lol: ŚLiczne masz psy. Nie wygladają, jakby były ze schroniska. A wiesz nie dalej jak dzisiaj rano przyglądałam się Twojej kaukazce na stronie schroniska. Mieleckie psiaki czekają na swoją szansę!
  16. Wyjątkowo dużo w schronisku w Mielcu jest Onków i mixków. W wątku jest ich 61. To te, które są na stronie schroniska. Mam nadzieję, że żadnego biedactwa nie przegapiłam. To wypatrujcie domków na początku!
  17. Mar.gajko, chyba wiem co czujesz. Byłaś bezpośrednio zaangażowana. Ale nie masz już wpływu na to co się stało. Pozostaje mieć nadzieję, że Kajuni już tam jest najlepiej. No i nauka na przyszłość. Grall Cię potrzebuje, ufa Ci i kocha.
  18. Kto komu w kaszę dmuchał, z kto sobie nie dał?
  19. To ja wstawię zdjęcia:lol: [B]SASZA[/B] [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1259/10.jpg[/IMG] [B]GORAN[/B] [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1258/10.jpg[/IMG] [B]SONIA[/B] [IMG]http://dajmudom.pl/adopcje_zdj/1257/11.jpg[/IMG]
  20. Ale numer! Rzeczywiście jest! [URL]http://www.wetserwis.com.pl/schronisko/displayimage.php?album=18&pos=87[/URL]
  21. Mała, kochana Kajunia:-( Biegaj radośnie po zielonych łąkach.
  22. Dodany następny bezdomny mix ONka. Mieleckie bezdomne czekają...
  23. Piękna sunia:loveu:. Na pewno znajdzie dom i swojego człowieka.
  24. Jeśli ten domek w Krakowie jest superaśny, to nie ma na co czekać. Lecz warto by wiedziec skąd się Iwan wziął i kto tak był dla niego katem. No i kto tak tatuuje psy.
  25. Gdzie podziewa się człowiek tego pięknego psa? On tak tęsknie wypatruje, aż do niego przyjdziesz, człowieku Busztyna!
×
×
  • Create New...