Wysłałam linka z mieleckimi ONkami do zainteresowanych adopcją ludzi.
Może któryś się spodoba:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=88546[/URL]
:hmmmm:Jak wertowałam strony schroniska, to wydawało mi się, że tam napisane, jakoby facet był kierownikiem trzech schronisk i miał zastępcę w każdym.
Iwan czeka i nie wie, że ma domek.
Napisz jeszcze skąd dokąd:lol: potrzebny transport.
Ponadto w wątku transportowym poszukaj, może coś sie trafi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24359&highlight=transport[/URL]