Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ale zwleka! Ale dręczy! Litości, no to jak było?
  2. W górę piekne pieski, możę tam ktoś czeka na was.
  3. Ulka18, to co mam zrobić, wystawić Biankę na allegro, czy przesłać kasę do Ciebie?
  4. Piękna suczka czeka na własny dom.
  5. Witaj Nashka na dogo! Tak się cieszę, że Iwan znalazł u Ciebie, kochający dom. To jest jeszcze młody pies, więc myślę, że bez problemu możecie go na spokojnie nauczyć zasad panujących w Waszym domu. Nie musisz mu na wszystko pozwalać;). Być może w poprzednim domu robił co chciał bez żadnej kontroli, aż stał się niewygodny. Wygląda na to, że zaufał i pokochał Cię. Czuje się przy Tobie bezpieczny. Ten pazur o którym piszesz, to może być "wilczy pazur" nie usunięty w wieku szczenięcym. Wet zrobi z tym porządek. Pieski ze schroniska niestety "pachną" po swojemu i jedna kąpiel może nie usunąć tego zapaszku. Ale wszystko przed Wami. Ciekawe jak zniósł kąpiel? Tak się cieszę, że on jest już szczęśliwy. Czekam na obiecane fotki.
  6. Również czekam na wiadomości jak Iwan zaaklimatyzował się w nowym domku.
  7. Do góry piesku, wypatuj domku.
  8. Pokazujemy śliczny pysio na początku.
  9. [quote name='ANKA_89']Katetan na pierwszą![/quote] :crazyeye::confused: Kajtek biegnie wypatrywać domu.
  10. Domek bez kotów potrzebny dla Miecia. Domku gdzie jesteś?
  11. To "srebro" ma zadanie zasuszać ranę. Jeśli Szorściak tego nie liże, to jest szansa, że pomoże.
  12. Nie mam póki co miejsca. Starszy pies czeka...
  13. Czy ktoś odmieni los Loga?
  14. Następne piękne i bezdomne dodane. Kto się zakocha w mieleckim Oneczku?
  15. Wstawiłam Bacusia do wątku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7895946&posted=1#post7895946
  16. Już piszę. Zrobiła na mnie tak ogromne wrażenie swoją wielkością. Ze zdjęć wydawała mi się mniejsza:oops:. Piękna, umięśniona psia góra, ozdobiona cudną, błyszczacą, cętkowaną sierścią. I ząbki niewielkie:diabloti: Mną się Sonia nie zainteresowała:eviltong:. Ale ślina jej kapała jak patrzyła na szczeniaczka, który wbił się w kącik, bo pierwszy raz w życiu zobaczył dużego psa. Jest karna. :loveu:Przyszła z TZ Kasi i nie ukrywam bałam się, że go nie posłucha. Jest wpatrzona w swojego pana. Jednym okiem i uszami zwrócona do niego, a drugie oko na ciekawostki chowające się po kątach. Ale tylko mruknął coś pod nosem, głowa Soni zaraz zwracała się w jego stronę. Sonia jest piękna, zrównoważona, posłuszna i wcale nie taka malutka.
  17. Oneczki do stróżowania i kochania! Kto ma kawałek miejsca dla mieleckiego Oneczka?
  18. Najpierw muszę ochłonąć z tego wrażenia i pozbierać myśli.;)
  19. [quote name='Ulka18'] Wiec te pieniadze z bazarku bardzo Cie prosze przeznacz na wyrozniona aukcje allegro Bianci. Dzieki :calus: :oops:[/quote] Ale aukcję na allegro możesz wyróżnić tylko Ty (wystawiasz ją?) zatem muszę mieć Twoje konto.
  20. Bursztyn ma trochę z collie. Ta maseczka, pysio. I umaszczenie. Kto pokocha Bursztyna?
×
×
  • Create New...