Podsumujmy:
Pani przyjeżdża w niedzielę o 13,25, odjeżdża z Iwanem o 14,35. Na tą godzinę możesz psa dostarczyć?
Tego dnia Ania nie ma już pociągu ani autobusu do domu. Czyli musi nocować w Poznaniu?
A jak wizyta przedadopcyjna?
[quote name='Viris']Wielkie to jest przepełnienie w mieleckim schronie. Ja schudłam 12 kilo to już wielka nie jestem :evil_lol:
Kurier może być nawet później, ale zapłaciłam za to żeby przesyłka była dziś więc mam nadzieję że tak będzie. Siedzę na szpilkach normalnie.[/quote]
Ops.. Bez urazy:cool1: Ale tłumaczy mnie poniekąd to, że nie miałam okazji widzieć Cię na żywo.
Twoja wielkość polega na zorganizowaniu tej wielkiej paki z taką wielką ilością tabletek.:lol:
[quote name='ANKA_89']po przyjezdzie do Poznania Iwana czeka jeszcze ok.7h do Krk...
pani może być w P. o 6 rano, ale wtedy to ja dopiero mam pociąg i będe ok.10...
chyba,że ktoś blisko dworca by go przenocował...[/quote]
To jest istota sprawy.