Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Biegnij Graliku przewietrzyć futerko:lol:
  2. To może daj je Ulka18, tutaj, a ja przekleję na początek. Tak dużo psów czeka w schronisku i tak wiele domów potrzeba.
  3. Biegnij szybciutko na początek.
  4. Szorściaku zdrowiej szybciutko, wspieram cię pozytywnymi myślami.
  5. Może ktoś teraz się zakocha w tym pięknym, wesołym psie?
  6. Miecio biegnie w górę szukać domku.
  7. Trzeba mieć nadzieję, że nie zapomną o Dredziku.
  8. Cudny Bursztyn, aż nieprawdopodobne, że tak długo czeka.
  9. No to kmień spadł mi z serca na nogę. Czekam na finalizację adopcji:painting:
  10. Muszę przyznać, że mam Pietra. Tyle pytań ciśnie się na usta a raczej palce. Aniu, pani zawita na dogo, ze zdjęciami Iwana z domu?
  11. To teraz musimy zaczekać na Halę. Ten odbiór to musi się odbyć w okolicy dworca, bo pomiędzy przyjazdem i odjazdem Pani ma tylko godzinkę.
  12. Podsumujmy: Pani przyjeżdża w niedzielę o 13,25, odjeżdża z Iwanem o 14,35. Na tą godzinę możesz psa dostarczyć? Tego dnia Ania nie ma już pociągu ani autobusu do domu. Czyli musi nocować w Poznaniu? A jak wizyta przedadopcyjna?
  13. Mały LOgo czeka, by ktoś go pokochał.
  14. Piękna sunia czeka na swojego człowieka.
  15. [quote name='Viris']Wielkie to jest przepełnienie w mieleckim schronie. Ja schudłam 12 kilo to już wielka nie jestem :evil_lol: Kurier może być nawet później, ale zapłaciłam za to żeby przesyłka była dziś więc mam nadzieję że tak będzie. Siedzę na szpilkach normalnie.[/quote] Ops.. Bez urazy:cool1: Ale tłumaczy mnie poniekąd to, że nie miałam okazji widzieć Cię na żywo. Twoja wielkość polega na zorganizowaniu tej wielkiej paki z taką wielką ilością tabletek.:lol:
  16. Viris, jesteś WIELKA!:loveu:
  17. I co z Dredzikiem, zdał egzamin?
  18. Ja zrozumiałam, że chodzi o przetrzymanie przez noc psa. Ale pojawiają się inne wątpliwości, więc zaczekamy na ANKA_89, ona powie co i jak.
  19. [quote name='ANKA_89']po przyjezdzie do Poznania Iwana czeka jeszcze ok.7h do Krk... pani może być w P. o 6 rano, ale wtedy to ja dopiero mam pociąg i będe ok.10... chyba,że ktoś blisko dworca by go przenocował...[/quote] To jest istota sprawy.
×
×
  • Create New...