Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Krecia chce pokochać własnego człowieka!
  2. Piękny Bursztyn wypatruje cudnymi oczami swojego człowieka!
  3. Piękny Iwan tęskni za swoim domkiem w Krakowie;)
  4. Beagielek Miecio, chce hasać po własnym ogrodzie.
  5. [quote name='ANKA_89']Torr jest piękny i ma cudwony chatakter, byłby idealny gdyby nie nietolerancja innych psów:shake:[/quote] Tak, to jest przeszkodą wielką. Pewnie gdyby było inaczej, już grzałby dupkę na własnym posłanku. Wielka szkoda:shake:
  6. Kurcze, przecież te muchy go zjedzą! Ratunku dla Szorsciaka!!!
  7. Coś te domki się ociągają. A tu taki śliczny pies czeka.
  8. Jedna moja suka po sterylce krwawi i pieski ją chcą kryć. Sprawdźcie to, żeby niepotrzebnie nie była krojona.
  9. Moje psy na okrągło jedzą trawę. Same potrafią zrobić sobie dzień głodówki i tylko się pasą. Weź pod uwagę, że Rex nie miał w schronisku odpowiedniej dawki ruchu, więc może teraz się "oczyszczać". Jeśli pije wodę i nie ma żadnych innych niepokojących objawów, to pewnie jest wszystko w porządku. Obserwuj psa.
  10. Jaki to jest piękny pies:loveu: Dlaczego nikt go jeszcze nie pokochał?
  11. Oby to był ten człowiek na którego czeka Bazyl. Trzymam kciuki!
  12. Co u pieska, dalej siedzi w boksie?
  13. [quote name='mar.gajko']W środku przyklejamy mu taśmą dwustronną pieluszki, żeby nei było mokro i na budzie też.quote] Nie znam realiów, może to co napiszę na nic się nie przyda, ale... Czy gdyby podłogę w Gralikowej budzie zrobić z kratownicy (drewnianej, plastikowej, metalowej) to mocz spływałby pod spód i Grall miałby sucho. Wiem,że od spodu nic by nie grzało, ale nie wiem co lepsze:shake:. Jak myślicie?
  14. Mieleckie malizny czekają na domki!
  15. Czy już ktoś się zakochał w Bursztynie, czy jeszcze zwleka?
  16. [quote name='mancza']też nie chciałabym tego sprawdzić:) a jaki uścisk Sonia może mieć, widać w czasie zabawy:):) [IMG]http://www.mancza.pl/sonia/10.jpg[/IMG][/quote] Tak, na razie nie bedę sprawdzać, czy Sonia tylko pogoni moje psiury, czy zje na miejscu. Na jakiś czas mam dość wrażeń, od kiedy wyleciały z lasu i napadły mnie pieski sąsiada. Ale były na tyle cwane, że poczekały, aż wezmę moje na smycze i dopiero ruszyły. I ktoś powie, że psy nie myślą.:roll:
  17. Dodany nowy mix ONka. Gdzie są domki dla tej rzeszy piesków?
  18. No proszę, jakie niespodzianki zgotowała Kaja. Ale ważne, że szykuje się domek. Oby jak najlepszy!
  19. No i proszę! Mamy psa przytulastego i całuśnego. I wystarzyło okazać mu serce. To te pierwotne problemy o których była mowa na wstępie, mogą nie istnieć, gdy pani przyjedzie po Iwana. On będzie jak baranek:loveu:
  20. Ci stołownicy są tam zupełnie zbędni. Zapewne jednak nic sobie z tego, że są nieproszeni, nie robią i wcinają bez pardonu. A podejrzewam, że Szorściak tylko im się przygląda.
  21. To jest kapitalne zdjęcie:lol:. Tu widać zwiększone przyciąganie ziemskie w okolicach zadu. [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/4570/70497536ne3.jpg[/IMG]
  22. Cudny pies! Ten kto go przygarnie będzie miał podwójną radość z Torra!
×
×
  • Create New...