Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Oneczek czeka na kochający dom.
  2. No Ania, ale robisz zmyłki. Już miałam witać nowego dogomaniaka a to Ty! Coś ilość postów mi nie pasowała:cool1: To teraz jesteś od tego zwierzątka, które wiozłaś z Poznania?:eviltong:
  3. A myślisz, że kto nie zgodziłby się na jego opublikowanie?
  4. Kto pokocha i przygarnie mieleckie ONeczki?
  5. Nie dałoby się czegoś zrobić z Mieciem, żeby nie ganiał kotów? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91406[/URL] Znowu fajny domek i co?:shake:
  6. W górę pieski, pokazać pysia na początku.
  7. Baron biegnie na początek wypatrywać swojego człowieka.
  8. A jest w ogóle taka możliwość, żeby Szorściakowi zrobić w schronie badania?
  9. A skąd było to przedszkole? Przecież można poprosić o te zdjęcia. Nawet to bardzo wychowawcze, gdy dzieciaki będą swoje zdjęcia świadomie dawać po to, by piesek znalazł dom. Może tam już jakiś wolontariusz się szykuje? A pójdą małolaty do domu i może któryś rodzić się zainteresuje?
  10. Biedny ten ONeczek, czy ktoś jest zainteresowany tym pieskiem? A ten pan, który go przyprowadził, nie chciał go zatrzymać?
  11. Kajtek marzy o domu, gdzie ktoś by go przytulił i pogłaskał, a na dodatek popatrzył w oczy i zapewnił, że to dom na zawsze.
  12. Miecio chętnie zamieszka w domu z ogrodem, będzie go wszędzie pełno i wszystkiego dopilnuje.
  13. Aniu, toż to nieomal Twoje dziecko! Nie dziwię się, że zadzwoniłaś.:shake: Proszę, jaka mądrala z Dredzika. On taki malutki to cichaczem wślizgnie się do łożeczka, a skoro odrobaczony itp. to już jest bezpiecznie. Cieszę sie, że maluch dobrze trafił.
  14. Jest tak dużo ONeczków, że im większe zainteresowanie nimi, tym lepiej. Żeby jeszcze na domki się to zainteresowanie przełożyło, to byłby szczyt szczęścia.:p
  15. I pewnie Cioteczka odebrała buziaczka trochę później:lol:? Kochany Grall:loveu:
  16. Trzeba troszkę pobiegać, Graliku. A jakie nowości u Gralla?
  17. ŚLiczny psiak!:loveu: A jaki futrzasty:crazyeye:
  18. Nashka, trzeba kliknąć prawym na zdjęcie i właściwoći, skopiować link do zdjęcia i wstawić pomiędzy znaczniki (nie wiem czemu nie mogę napisać jakie, ale jeszcze raz spróbuję - oczywiście wszystko bez spacji) [ img ]tutaj wstawiasz link do zdjęcia [/img ]
  19. Bardzo tęsknią za domkami. Kto pokocha Amory?
×
×
  • Create New...