Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ale się cieszę, że mu się udało znaleźć domek.:multi: Bądź szczęśliwy piesku.
  2. Czy jest ktoś, kto może pomóc Amorowi dojechać do domku w Warszawie?
  3. Kto pokocha i przygarnie Uszusia? To taki wspaniały psiak.
  4. Ja nie wiem, ale jak go nie ma, to pewnie nikt nie wystawia.:shake:
  5. Wspaniale! Ale teraz ten czas będzie sie dłużył:roll:. Może ktoś wcześniej będzie jechał i zabierze Amora ze sobą do Wawy?
  6. Przespacerujcie się pieski na pierwszą stronę.
  7. Kto pomoże Amorowi dostać się do własnego domku?
  8. Zrobiłam Uszusiowi allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=286363941
  9. Tak, przynajmniej taką diagnozę postawił lekarz schroniskowy. A skoro będzie się ją kroić, to trzeba raczej za jednym zamachem wszystko zrobić.
  10. Tak długo czekał Amor na swoją szansę. Teraz ją dostał. Kto pomoże? Potrzebny transport dla Amora.
  11. Bazarek dla Angeli: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9117219#post9117219[/URL]
  12. Mieleckie pieski czekają na domy.
  13. Ile taka operacja by kosztowała? Zrobię bazarki, zobaczę ile uda się uzbierać.
  14. Tak bardzo potrzebny transport do Warszawy dla Amora. Czy w końcu uda mu się zaznać pełni szczęścia we własnym domu?
  15. Wachuro, tak troszkę, niewiele miejsca zajmie Amor. Do niego nareszcie szczęscie się uśmiechnęło.
  16. Nikt nie jedzie do stolicy na święta? Kto może pomóc Amorowi dotrzeć do wymarzonego, wyczekanego i wytęsknionego domku?
  17. Gdyby trafił na bojowego kota i ten dałby mu łapą po pysku, to odechciało by się Mieciowi tłamszenia kotów.
  18. Podniosę pięknego psa Kajtka, który czeka na uśmiech losu.
×
×
  • Create New...