Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Maleńka suczka nadal czeka na dom.
  2. Anulka trzymaj się i nie daj się. Amor potrzebuje transportu do Wawy. Kto pomoże? On tak długo czekał na swoją szansę.
  3. Kochana, mądra, zdolna i piękna suńka Kola.
  4. Amor tak długo czekał na dom, że teraz musi się udać z transportem do nowego domku. No to hop!
  5. A to troskliwi ludzie. :shake: Czy zainteresowali się chociaż co sie stało z psem? Szukali jej?
  6. Cieszę się, że ONeczki też znajdują domki. Oby ich było zdecydowanie wiecej. To takie życzenie świąteczne.
  7. Szukajcie swojego człowieka, biedactwa.
  8. Śliczny Frodo jak shipperke, czeka na swojego, jedynego człowieka.
  9. Dobeczki marzną w schronisku. Kto je pokocha i przygarnie?
  10. Pospaceruj trochę Grallu. Pokaż jaki jesteś piękny.:loveu: [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8878/grall131lk9.jpg[/IMG]
  11. Matko! Kto pojedzie przed świętami w stronę Wawy? Po świętach pewnie prędzej ktoś się znajdzie.
  12. Marzenie ściętej głowy...:cool3: Piękny, biały, kudłaty, nieduży pies czeka już tak bardzo długo na swojego człowieka.
  13. Piękna Hienka marznie w schronisku. Kto ją pokocha, przytuli i ogrzeje?
  14. Karolcia już tyle długich lat czeka na swoją szansę. Przecież gdzieś jest człowiek, którego wzruszy ta mała suczka.
  15. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:Huraaaa.....! To ten drugi pojedzie do tej pani od maila?:kciuki:
  16. To Amor się spodobał:multi: Czy to jest osoba z allegro, która obserwuje Amory? Mam cichą nadzieję, że może i drugiemu się uda.
  17. W poście 3, dodałam dwa nowe pieski: [B]Manfred, ok. 4-5 letni mix ONka:[/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/owaczkaua.JPG[/IMG] [B]Owczarek niemiecki z Ostrowca, ok. 5 letni pies[/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/ow%20ostrowiez%20(5).JPG[/IMG]
  18. Podniosę Uszusia, niech zobaczą wszyscy jaki jest kochany.
  19. To radosna wiadomość! Tobiku, bądź szczęśliwy!
  20. Z tego maila nie wynika, że to Amor. Oni sami wybrali ktoregoś z nich? Amor będzie miał domek? Ludziska, transport potrzebny!
  21. Julka biegnie na wieczorną prezentację.
  22. Biegnijcie po domki, pieski.
  23. baron nadal czeka, żeby go ktoś pokochał.
  24. Zdrowiej Sabciu, nie czas na chorownie. Trzymam mocno kciuki za zdrówko.
×
×
  • Create New...