[quote name='martka1982']on chce podać swój telefon? to może ja raczej podam numer schroniska jeśli chce porozmawiać na temat Dropsa?[/QUOTE]
Pan chce wspomóc finansowo rehabilitację Dropsa. Numer tel. do niego ja mam, ale nie mogę dysponować prywatnym kontem, nawet jeśli to skarbnik Dropsika :)
si_bcw, czy Tobie podać na pw tel. do Pana i zadzwonisz, czy ja mam z nim rozmawiać (korespondować) i podać Twoje konto?
Może faktycznie w Krakowie będzie łatwiej o dt, a jeśli poziom rehabilitacji taki jak we Wrocławiu to warto uderzyć w tym kierunku.