Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ten Pan wylicytował książkę na bazarku. Nick Vampo.
  2. Kirysek wstawiony do wątku dużych psów do adopcji: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208193-Bardzo-du%C5%BC******-do-adopcji-z-ca%C5%82ej-Polski[/url]
  3. [img]http://img692.imageshack.us/img692/3251/dsc0475d.jpg[/img] Imię: Kirys Plec: pies Wiek: ok. 4 lata Waga: - Wzrost: ok. 60 cm Miejsce: Ostrów Mazowiecka Sterylizacja: nie Stosunek do dzieci: nie sprawdzony Stosunek do innych psow: toleruje Stosunek do kotow: nie sprawdzony Dodatkowe informacje: pies przebywa w schronisku gdzie nie ma wolontariatu Charakter: Długowłosy, łagodny, spokojny pies, pomimo pobytu w schronie nadal kocha człowieka i pragnie jego bliskości Kontakt: 509 792 272 - Marta Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/172440-Kirys-pi%C4%99kny-puchaty-mix-DON-z-Ostrowi-Maz.-t%C4%99skni-za-domem[/url]
  4. Kto pomoże Dropsikowi i da mu dt na czas rehabilitacji? Jakoś ciężko z tym dt, trzeba w tytule złamać na pdt, może tak się uda?
  5. Opieka swoją drogą, ale jestem pewna, że on doskonale wie, kto go wyrwał śmierci :fadein:
  6. W budzie zapewne przytulniej i zaciszniej. Okoliczności zmuszają go do używania innych zmysłów. Kochany Totuś.
  7. Totek już gotowy na pójście do własnego domku?
  8. Może mała zbyt namolnie adoruje dziadeczka? ;)
  9. [quote name='si_bcw']terra, myślę, że dobrze będzie jeśli pociągniesz korespondencję z panem - możesz podać mój nr konta (chyba że z jakiegoś powodu zaczniesz go podejrzewać o hakerstwo ;) )[/QUOTE] si_bcw, bez obaw :) Zatem jutro napiszę do Pana i podam nr konta.
  10. [quote name='martka1982']on chce podać swój telefon? to może ja raczej podam numer schroniska jeśli chce porozmawiać na temat Dropsa?[/QUOTE] Pan chce wspomóc finansowo rehabilitację Dropsa. Numer tel. do niego ja mam, ale nie mogę dysponować prywatnym kontem, nawet jeśli to skarbnik Dropsika :) si_bcw, czy Tobie podać na pw tel. do Pana i zadzwonisz, czy ja mam z nim rozmawiać (korespondować) i podać Twoje konto? Może faktycznie w Krakowie będzie łatwiej o dt, a jeśli poziom rehabilitacji taki jak we Wrocławiu to warto uderzyć w tym kierunku.
  11. Toto chce mieć człowieka na wyłączność.
  12. Jeden Forumek z forum sheltie zaproponował pomoc finansową dla Dropsika. Dt być nie może. Komu podać na pw tel. do niego?
  13. Bardzo mi przykro, że Krisowi się nie udało :( I ja przyłączam się do zdania poprzedniczek, dot. podziału pieniążków zaproponowanego przez wykrywka.
  14. Faktycznie, na tych portalach na których robię ogłoszenia, Kama już ma. Do góry ślicznotko, może teraz cie domek wypatrzy.
  15. Kama jest tylko na allegro? Wklej linka do aukcji, skopiuję tekst i wstawię na inne portale.
  16. Założyłam Dropsikowi wątek na forum sheltie z prośbą o dt na czas rehabilitacji: [url]http://little-star.pl/forum/viewtopic.php?f=19&t=1353[/url]
  17. Dobrze mu w tym domku, boczki zaokrąglone, pewnie ze stołu dostaje coś na ząb :)
  18. Oby się udało z domkiem. Zmień tytuł i napisz do moda prośbę o usunięcie.
  19. Napisałabym na forum sheltie prośbę o dt dla Dropsika (może akurat się uda) tylko jeszcze jaki okres czasu miałby wchodzić w grę, to ważne.
×
×
  • Create New...