Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Zapisuje wątek, poczytam później. Śliczny, kudłaty psiaczek.
  2. [quote name='Malwi']Tytus z mojego poprzedniego postu w nowym domu ;)[/QUOTE] Wspaniale :)
  3. Dziękuję Vlk Kirys jest na OwP; [url]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=25577#post25577[/url] Jest jeszcze nowe forum ONka. Zarejestruję się tam i wstawię psiaka.
  4. No to do dzieła cioteczki, może się uda zobaczyć jak żyje kudłaczek. A niunia na wątku której rozprawiamy, dalej siedzi w azylu?
  5. Pewnie na dniach Denisek zostanie ostrzyżony, a tymczasem w górę kudłaczu, może ktoś zajrzy i się zakocha.
  6. [quote name='figanadrzewna']terra, Twoja i Szarotki wpłata dotarła. Przepraszam, że dopiero teraz informuję, nie ma mnie na dogo zbyt często, i to się niestety nie zmieni w przeciągu najbliższych paru tygodni. ślicznie dziękujemy za nieoceniona pomoc ![/QUOTE] figanadrzewna, dziękuję za wiadomość :) mogę zamknąć bazarek :)
  7. Też o tym pomyślałam, zrobiło się ciepło i słonecznie, ludziom w głowie kanikuła.
  8. Dropsiku odezwij się do ciotek :) Kiedy będą jakieś wiadomości o małym?
  9. [quote name='terra']Na konto podane przez figanadrzewna przelałam 77 zł. dla Groma. Jak dojdą (pewnie już są, bo to ten sam bank ) proszę o wpis tutaj, na wątku Groma i bazarkowym.[/QUOTE] figanadrzewna, proszę o potwierdzenie wpłaty ode mnie na rzecz Groma.
  10. Serce rośnie, widać ,że psiak szczęśliwy LILUtosi :Rose:
  11. Cioteczko, wpisz do tematu wątku, że potrzebne podkłady, pomocy, czy coś w tym stylu. Może ktoś pomoże. I gdyby przenieść wątek do ogólnego działu więcej ludzi zobaczy.
  12. Przecudny ten pies, dlaczego wciąż bez domu?
  13. Dobrze, że Czikunia już w troskliwych rekach. Cóż starość i rożne dolegliwości się przyplątują.
  14. Kopiuje teks z pierwszego postu: Kirys, to piękny, puchaty mix DONka. Ma ok 3 lata i jest psem zakochanym w człowieku. Przy każdej okazji przytula się i nadstawia na mizianki. Szkoda ,żeby taki piękny i o wspaniałym charakterze pies, marnował się w schronisku. Kontakt w sprawie adopcji: 509 792 272 - Marta Numer tel. jest Feli, a podaj swój mail, jakby ktoś był zainteresowany, skopiujesz na pw do Feli.
  15. [quote name='tisane']No niestety,nazwa bywa mylaca..[/QUOTE] Mnie nie o nazwę miejsca chodzi, ale o ludzi, którzy to miejsce azylem nazwali.
  16. Może zapomnieli napisać? Mam nadzieję, że wszystko dobrze z Dropsikiem.
  17. [quote name='_Aga_']Serio????? No w szoku jestem powiem szczerze....[/QUOTE] Ja też....:shake: Myślałam, że to przyjazny azyl...eh...
  18. Mam wrażenie, że on ma jakieś niedobre skojarzenia z obrożą skoro tak reaguje na jej zakładanie czy zdejmowanie. Szeleczki to jest dobre rozwiązanie. Lemonku, bądź grzeczny :)
  19. Gdyby Pati mówiła ludzkim głosem, to pewnie teraz słyszelibyśmy: mój dom, mój ogród :) Widać,że jest szczęśliwa :)
  20. Wspaniała wiadomość :) bądź szczęśliwy Lemonku :)
  21. Kochany psiak, dobrze się trzyma w troskliwym i kochającym domku.
  22. Wstawiłam Groma do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202937-Poszukuje-psa-z-silnym-instyktem-terytorialnym...?p=16745074&posted=1#post16745074[/url]
×
×
  • Create New...