brazowa1, wszystko rozumiem.
Jest chętny dać dt psiakowi w w-wie, ale jeśli milamini znajdzie dla niego domek to byłoby najlepiej, no chyba,że psiak się zgubił.
A psiak nie daje się położyć na pleckach, wtedy można poszperać za tatoo, chociaż z samcami to gorzej ;)