Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Miejmy nadzieję, że to nie jest nic poważnego. Kiedy będzie wiadomo co to jest?
  2. Nie chcę się wtrącać, ale czy nie można byłoby jeszcze raz przeanalizować wszystkiego za i przeciw dt u annavera? Oczywiście jeśli annavera nadal podtrzymuje swoją propozycję.
  3. Często fotki przekłamują jeśli chodzi o wielkość pieska. Gdzieś w wątku czytałam, że on jak jamnik (mam nadzieję, że mi się nie pokręciło)
  4. brazowa1, wszystko rozumiem. Jest chętny dać dt psiakowi w w-wie, ale jeśli milamini znajdzie dla niego domek to byłoby najlepiej, no chyba,że psiak się zgubił. A psiak nie daje się położyć na pleckach, wtedy można poszperać za tatoo, chociaż z samcami to gorzej ;)
  5. Leżało biedactwo bez jedzenia i wody, bo nie miał siły iść i szukać. Teraz jak je, to się wzmocni i może rozrusza. A to nie są blizny po np pogryzieniu ? Czy te placki, bo sierść wychodzi?
  6. Cioteczki, w lewej pachwinie nie ma tatuażu? Czy jest szansa na dt dla niego u kogoś od Was, czy szukać mu gdzieś?
  7. Straszna bieda :( Dobrze, że się Totkiem zaopiekowałaś, biedactwo, teraz już będzie tylko lepiej.
  8. Z powodu choroby właścicielki, do oddania 4 letni pies szpic miniaturowy biało rudy. Kontakt w sprawie adopcji: 600464316
  9. [quote name='FRODKA']Jak wyjaśniono na szetlandzim forum - rodowodowy 2 letni szetland okazał się 4 letnim szpicem miniaturowym ,potrzebuje nowego domku.[/QUOTE] Faktycznie, w Lublinie to szpic miniaturowy. Założyłam psiakowi wątek w dziale szpiców: [url]http://www.dogomania.pl/threads/207034-4-letnio-piesek-rasy-szpic-miniaturowy-szuka-domu?p=16798039#post16798039[/url]
  10. Super wiadomość :) Będą wieści z domku jak przebiega aklimatyzacja?
  11. Pieniążki dla Dropsika poszły. Jak dojdą, proszę o info.
  12. Ale Czipek ma nóżki jak patyczki :) Słodziak :)
  13. Skoro jest już skarbnik :), to poproszę o dane do przelewu, aby wpłacić dropsikowe 77 zł.
  14. Matko! Co się dzieje?! Czekamy na wieści o psiaku i fotki.
  15. Dzięki Osa. Rozumiem, że osoba która się skontaktowała na pw dostała adres tej Pani? Jak ta opcja nie wypali, jest jeszcze jedna osoba chętna dać pieskowi dt.
  16. [quote name='Osa'] Tylko tyle wiem - zainteresowanym podam tel na PW [/QUOTE] Jest osoba z forum sheltie, zainteresowana pieskiem. Napisała pw Byłoby super, gdyby piesek znalazł dom u miłośników rasy.
  17. Zdaję sobie z tego sprawę ;) A będzie więcej zdjęć piesków o które prosiłam?
  18. Wszystkiego albo prawie wszystkiego dowiemy się jutro.
  19. Roki forsuje płoty? Może 150 cm to za wiele dla niego. Może jednak przyzwyczai się do nowego miejsca.
  20. :) cudownie, bądź nadal szczęśliwy i radosny psiaczku :) Przynoś szczęście swojej rodzinie. I czekam na zdjęcia od czasu do czasu oraz jakieś wieści, jak wiedzie się Lakiemu.
  21. [quote name='Osa']Rasowy owczarek szetlandzki do oddania za darmo na już /jego właścicielka jest chora na nogi i nie może z nim wychodzić na spacery./ Pies ok dwuletni - łagodny, nauczony czystości - przebywa w Lublinie Tylko tyle wiem - zainteresowanym podam tel na PW Zdjęć nie posiadam.[/QUOTE] Przekopiuję wiadomość na forum sheltie.
  22. Wspaniałe wieści :) Jak cudownie sprawdza się psiaczek w domku. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia wypielęgnowanego, szczęśliwego Snoopiego.
  23. Znajdzie swój domek, na pewno. Szkoda tylko , że musi czekać...
×
×
  • Create New...