Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Czyli ta noc jest decydująca? Wspieram dobrymi myślami malutką.
  2. Pytałam o behawiorystę, bo problem może tkwić w okaleczonej psychice psa a nie braku wychowania. Suńka w górę.
  3. [quote name='monika55']Collaczka jest w złym stanie - ma krwotoczne zapalenie jelit. Shanti jest z nią na kroplówce u weta. Kto da kroplówke wieczorem. DT na już potrzebne.[/QUOTE] :( Trzymaj się maleńka Wypatrzyłam na blogu pieska Amora, dla mnie on mix Rhodesian ridgeback [img]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,352216_SDC11536_big.jpg[/img] trzeba go na rodezjanowe forum wstawić, może jakiś miłośnik rasy przygarnie: [url]http://www.rrclub.pl/forum/viewforum.php?f=40&sid=a44b048ca1c560ed4200d8239aa2e1c6[/url]
  4. No i gdzie tez słodziak psio-kot? :)
  5. W Psim Parku pracują behawioryści, czy tylko treserzy? Biedna suńka, walczy o swoje miejsce w domu.
  6. Na pomoc! W schronisku w Jastrzębiu Zdr. jest sunia collie, prześliczna, nawet domek się zastanawiał nad adopcją, ale niespodziewanie sunia poważnie zachorowała. Potrzebny na cito dt bez psów, który będzie mógł podawać suni kroplówki dwa razy dziennie. Od tego zależy życie suczki. Błagam o pomoc. Mam nadzieję ,ze zdążymy. kontakt: 519058615 [email][email protected][/email] na dogo kontakt z : monika55 i shanti [img]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,506209_8_big.jpg[/img] [img]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,632519_SDC11898_big.jpg[/img] więcej zdjęć: [url]http://schronisko-jastrzebie.bloog.pl/gal,790883,title,Collie,index.html[/url]
  7. Cisza... Coś mi się zdaje, że bez zdjęć nic nie wskóramy.
  8. Możliwe, że pogoda ma wpływ na samopoczucie Milo, ale brak lekarstw pewnie też.
  9. [quote name='shanti']No i Czip pojechał do domku. Pani była spłakana ze śmiechu, ale i tak jej się spodobał. Myślą jeszcze o [B]collaczce[/B], ale to pan ma głos decydujący, więc chwilę się zastanowią. Mam nadzieję żę Czip będzie grzeczny.[/QUOTE] Widziałam na blogu schroniska śniadą sunię, prześliczną. To o niej mowa? Czy ona jest w wątku collie w potrzebie? Czy są wieści o Czipku? Jak się aklimatyzuje w nowym domku?
  10. Kurcze, większe biedy znajdują domy a biedny Kirysek czeka tak długo i nic.
  11. Ogłasza ktoś Totka? Wierzę, że gdzieś jest jego człowiek.
  12. Cieszę się, że wszystko zakończyło się szczęśliwie.
  13. Przelałam dla Totusia 30 zł. Smacznego maleńki.
  14. Jak się słodziak sprawuje? Bryka już z koleżanką na całego?
  15. paulinken ma rację :) trzeba zaprosić furciaczek na wątek, może coś podpowiedzieć a i może zajmie się sunią.
  16. Dziękuję Vlk :) Założyłam tam wątek Kiryskowi, ale czekałam na moderację: [url]http://forum.niemiecki-owczarek.pl/piekny-mix-donka-szuka-domu-t757.html?sid=1228319d708d455e5bf5db1cc8fb3fbc[/url]
  17. Porozmawiać z osobami znającymi się na rzeczy nie zaszkodzi. A nuż ktoś wpadnie na jakiś pomysł? Z tego co czytam o Gromisiu, wynika, że na stróża się nie nadaje? Dla niego najlepsze byłyby warunki takie jak w zoo, przepraszam za porównanie.
  18. Jeśli Totuś na ulicy leżał to bardzo prawdopodobne, że jaki samochód go potrącił. Przecież biedaczek ani uciec nie mógł bo nie widzi i nie słyszy. O jakiej skarpetce mowa? Też dorzucę grosik, niech chociaż biedaczek zje coś smacznego.
  19. Rozumiem...
  20. Gameta, jak przestanę wierzyć w człowieka to palnę sobie w łeb ;) Umknęło mi ,że został przywiązany do płotu, ale hodowca, jeśli pies z hodowli, uważam, że powinien wiedzieć. Kiedy kończy się kwarantanna? Czy któraś z Was będzie mogła "adoptować' psa i oddać do dt? Mam nadzieję, że jakiś domek od milamini odezwie się szybko. Zrobię pieskowi ogłoszenia na kilku portalach, na kogo dawać namiary?
  21. Jak się czuje Dropsik? Jak się goją rany? A może są jakieś postępy?
  22. Jestem na zaproszenie Ss Dt być nie mogę, u mnie w domu kilka ogonków. Ale będę pamiętać o suni i rozglądać się za domkiem. Ona jest piękna, wierzę, że odnajdzie swojego człowieka.
×
×
  • Create New...