-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Czyli ta noc jest decydująca? Wspieram dobrymi myślami malutką.
-
[quote name='monika55']Collaczka jest w złym stanie - ma krwotoczne zapalenie jelit. Shanti jest z nią na kroplówce u weta. Kto da kroplówke wieczorem. DT na już potrzebne.[/QUOTE] :( Trzymaj się maleńka Wypatrzyłam na blogu pieska Amora, dla mnie on mix Rhodesian ridgeback [img]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,352216_SDC11536_big.jpg[/img] trzeba go na rodezjanowe forum wstawić, może jakiś miłośnik rasy przygarnie: [url]http://www.rrclub.pl/forum/viewforum.php?f=40&sid=a44b048ca1c560ed4200d8239aa2e1c6[/url]
-
No i gdzie tez słodziak psio-kot? :)
-
Na pomoc! W schronisku w Jastrzębiu Zdr. jest sunia collie, prześliczna, nawet domek się zastanawiał nad adopcją, ale niespodziewanie sunia poważnie zachorowała. Potrzebny na cito dt bez psów, który będzie mógł podawać suni kroplówki dwa razy dziennie. Od tego zależy życie suczki. Błagam o pomoc. Mam nadzieję ,ze zdążymy. kontakt: 519058615 [email][email protected][/email] na dogo kontakt z : monika55 i shanti [img]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,506209_8_big.jpg[/img] [img]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,632519_SDC11898_big.jpg[/img] więcej zdjęć: [url]http://schronisko-jastrzebie.bloog.pl/gal,790883,title,Collie,index.html[/url]
-
Cisza... Coś mi się zdaje, że bez zdjęć nic nie wskóramy.
-
[quote name='shanti']No i Czip pojechał do domku. Pani była spłakana ze śmiechu, ale i tak jej się spodobał. Myślą jeszcze o [B]collaczce[/B], ale to pan ma głos decydujący, więc chwilę się zastanowią. Mam nadzieję żę Czip będzie grzeczny.[/QUOTE] Widziałam na blogu schroniska śniadą sunię, prześliczną. To o niej mowa? Czy ona jest w wątku collie w potrzebie? Czy są wieści o Czipku? Jak się aklimatyzuje w nowym domku?
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
terra replied to terra's topic in Już w nowym domu
Kurcze, większe biedy znajdują domy a biedny Kirysek czeka tak długo i nic. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogłasza ktoś Totka? Wierzę, że gdzieś jest jego człowiek. -
Cieszę się, że wszystko zakończyło się szczęśliwie.
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przelałam dla Totusia 30 zł. Smacznego maleńki. -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
terra replied to terra's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Vlk :) Założyłam tam wątek Kiryskowi, ale czekałam na moderację: [url]http://forum.niemiecki-owczarek.pl/piekny-mix-donka-szuka-domu-t757.html?sid=1228319d708d455e5bf5db1cc8fb3fbc[/url] -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
terra replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Porozmawiać z osobami znającymi się na rzeczy nie zaszkodzi. A nuż ktoś wpadnie na jakiś pomysł? Z tego co czytam o Gromisiu, wynika, że na stróża się nie nadaje? Dla niego najlepsze byłyby warunki takie jak w zoo, przepraszam za porównanie. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli Totuś na ulicy leżał to bardzo prawdopodobne, że jaki samochód go potrącił. Przecież biedaczek ani uciec nie mógł bo nie widzi i nie słyszy. O jakiej skarpetce mowa? Też dorzucę grosik, niech chociaż biedaczek zje coś smacznego. -
Rozumiem...
-
Gameta, jak przestanę wierzyć w człowieka to palnę sobie w łeb ;) Umknęło mi ,że został przywiązany do płotu, ale hodowca, jeśli pies z hodowli, uważam, że powinien wiedzieć. Kiedy kończy się kwarantanna? Czy któraś z Was będzie mogła "adoptować' psa i oddać do dt? Mam nadzieję, że jakiś domek od milamini odezwie się szybko. Zrobię pieskowi ogłoszenia na kilku portalach, na kogo dawać namiary?