-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Julia suczka wyciągnięta z azylu, znalazła nowy dom!!!!
terra replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
Ale bieda. Sunia jest sznaucerowata. Trzeba wołać malawaszke. Wpisz do tytułu, że sznaucerowata. edit wstawiłam sunie do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-aktualizacja-6.2008/page119[/url] -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Do góry, ważna sprawa! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
terra replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Oby się Deniskowi poszczęściło! -
[quote name='martka1982']są: 1. Wysokość od ziemi do grzbietu - 32 cm. 2. Wysokość od ziemi do grzbietu przy zadeczku - 31 cm. 3. Szerokość dupki (z góry) - 15 cm. 4. Obwód klatki piersiowej - 50 cm. I teraz te rysunki. 1. Rys. gdzie ma być szerokość tułowia - 15,5 cm. 2. Rys. psa z boku - odległość od przedniej łapki do końca tylnej - 29-30 cm. - odległość od ziemi do podbrzusza - 21 cm. No i na koniec waga: tak na moje oko Drops waży około 6,5 kg. Felka, daj znać jak to widzisz[/QUOTE] Dziękuję irenaka, że jesteś i za wszystko co robisz i zrobisz :loveu: Powyżej gabaryty Dropsika.
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może go zęby bolą przy gryzieniu suchej. Dobrze, że już je, cokolwiek. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czyli urządza strajk głodowy? Staruszki bywają uparte, oj bywają. A jakby tak małymi kroczkami podmieniać mu tą karmę. Może mądrala się nie zorientuje i w końcu polubi i zaakceptuje to co dla niego teraz wskazane. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Żeby to było tylko chwilowe, choć pamięć podsuwa obrazy z ostatnich dni mojego słońca. Totusiu, teraz już masz dla kogo żyć. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
terra replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='abra64']wątek Dropsika się nie otwiera[/QUOTE] Już poprawione, link działa. -
[quote name='Kenny']link nie działa.[/QUOTE] Poprawione, już działa.
-
LAKI - mix Sheltie w najwspanialszym DS odszedł za TM [*]
terra replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No proszę, jaki basza na swoim tronie :) W końcu szczęśliwy. Jeszcze wiele się nauczy, bo przecież dla swojego człowieka pies zrobi wszystko. -
Wstawiałam prośby o dt/pdt na wątki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/75461-Schronisko-w-Katowicach-POM%C3%93%C5%BBMY-IM-ZNALE%C5%B9%C4%86-DOMY-!!!-Ruszy%C5%82-wolontariat!/page85[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/134487-SCHRONISKO-W-SOSNOWCU.-Wolontariusze-poszukiwani/page120[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w/page565[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/208413-Potrzebny-dt-pdt-dla-Dropsa-na-okres-rehabilitacji?p=16945393#post16945393[/url]
-
Czy ktoś może pomóc? Poszukujemy dla Dropsa dt/pdt w Katowicach/Krakowie na czas rehabilitacji tj. ok. 3 tygodni. Może ktoś da radę pomóc lub zna kogoś kto byłby w stanie zając się pieskiem na taki okres czasu? To jedyna szansa dla niego, żeby stanąć na nogi. Pomóżcie , proszę! Watek Dropsika: http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparali%C5%BCowany-Drops-szukamy-dt-w-Katowicach-Krakowie-na-czas-rehabilitacji
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
terra replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Poszukujemy dla Dropsa dt/pdt w Katowicach na czas rehabilitacji tj ok. 3 tygodni. Może ktoś da radę pomóc lub zna kogoś kto byłby w stanie zając się pieskiem na taki okres czasu? To jedyna szansa dla niegoa, żeby stanąć na nogi. Pomóżcie , proszę! Watek Dropsika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparali%C5%BCowany-Drops-szukamy-dt-w-Katowicach-Krakowie-na-czas-rehabilitacji[/url] -
Poszukujemy dla Dropsa dt/pdt w Katowicach na czas rehabilitacji tj ok. 3 tygodni. Może ktoś da radę pomóc lub zna kogoś kto byłby w stanie zając się pieskiem na taki okres czasu? To jedyna szansa dla niegoa, żeby stanąć na nogi. Pomóżcie , proszę! Watek Dropsika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparali%C5%BCowany-Drops-szukamy-dt-w-Katowicach-Krakowie-na-czas-rehabilitacji/page17[/url]
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O matko! Weszłam na wątek i aż mnie zmroziło. Totuńku, nie daj się starości. Wczorajszy dzień z tym upałem i duchotą mógł źle wpłynąć na samopoczucie każdego. A Totuś zniszczony, sponiewierany życiem szczególnie źle mógł go znosić. Mam nadzieję, że dzisiaj już jest lepiej. -
Co tam u Frodzia? Jakoś cicho się na wątku zrobiło. Wszystko u Was w porządku?