Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ale bieda. Sunia jest sznaucerowata. Trzeba wołać malawaszke. Wpisz do tytułu, że sznaucerowata. edit wstawiłam sunie do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/13364-Sznaucery-w-schroniskach-aktualizacja-6.2008/page119[/url]
  2. [quote name='martka1982']są: 1. Wysokość od ziemi do grzbietu - 32 cm. 2. Wysokość od ziemi do grzbietu przy zadeczku - 31 cm. 3. Szerokość dupki (z góry) - 15 cm. 4. Obwód klatki piersiowej - 50 cm. I teraz te rysunki. 1. Rys. gdzie ma być szerokość tułowia - 15,5 cm. 2. Rys. psa z boku - odległość od przedniej łapki do końca tylnej - 29-30 cm. - odległość od ziemi do podbrzusza - 21 cm. No i na koniec waga: tak na moje oko Drops waży około 6,5 kg. Felka, daj znać jak to widzisz[/QUOTE] Dziękuję irenaka, że jesteś i za wszystko co robisz i zrobisz :loveu: Powyżej gabaryty Dropsika.
  3. A może go zęby bolą przy gryzieniu suchej. Dobrze, że już je, cokolwiek.
  4. [quote name='Rudzia-Bianca'] Napiszcie na wątku krakowskim ...[/QUOTE] Napisane Napisałam maile do znajomych ze Śląska i Krakowa (ludzie nie związani z dogo), moze ktoś się ulituje. Kto napisze do irenaka? To człowiek z wielkim sercem i zawsze pomaga. Jest z Krakowa.
  5. Czyli urządza strajk głodowy? Staruszki bywają uparte, oj bywają. A jakby tak małymi kroczkami podmieniać mu tą karmę. Może mądrala się nie zorientuje i w końcu polubi i zaakceptuje to co dla niego teraz wskazane.
  6. Zrobiłam takie ogłoszenie. może tym sposobem znajdzie się dt. Jutro dorobię na innych portalach. [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dropsik-okrutnie-skrzywdzony-potrzebuje-pomocy-W0QQAdIdZ285376959[/url]
  7. Żeby to było tylko chwilowe, choć pamięć podsuwa obrazy z ostatnich dni mojego słońca. Totusiu, teraz już masz dla kogo żyć.
  8. [quote name='abra64']wątek Dropsika się nie otwiera[/QUOTE] Już poprawione, link działa.
  9. [quote name='Kenny']link nie działa.[/QUOTE] Poprawione, już działa.
  10. No proszę, jaki basza na swoim tronie :) W końcu szczęśliwy. Jeszcze wiele się nauczy, bo przecież dla swojego człowieka pies zrobi wszystko.
  11. Wstawiałam prośby o dt/pdt na wątki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/75461-Schronisko-w-Katowicach-POM%C3%93%C5%BBMY-IM-ZNALE%C5%B9%C4%86-DOMY-!!!-Ruszy%C5%82-wolontariat!/page85[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/134487-SCHRONISKO-W-SOSNOWCU.-Wolontariusze-poszukiwani/page120[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w/page565[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/208413-Potrzebny-dt-pdt-dla-Dropsa-na-okres-rehabilitacji?p=16945393#post16945393[/url]
  12. Czy ktoś może pomóc? Poszukujemy dla Dropsa dt/pdt w Katowicach/Krakowie na czas rehabilitacji tj. ok. 3 tygodni. Może ktoś da radę pomóc lub zna kogoś kto byłby w stanie zając się pieskiem na taki okres czasu? To jedyna szansa dla niego, żeby stanąć na nogi. Pomóżcie , proszę! Watek Dropsika: http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparali%C5%BCowany-Drops-szukamy-dt-w-Katowicach-Krakowie-na-czas-rehabilitacji
  13. Poszukujemy dla Dropsa dt/pdt w Katowicach na czas rehabilitacji tj ok. 3 tygodni. Może ktoś da radę pomóc lub zna kogoś kto byłby w stanie zając się pieskiem na taki okres czasu? To jedyna szansa dla niegoa, żeby stanąć na nogi. Pomóżcie , proszę! Watek Dropsika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparali%C5%BCowany-Drops-szukamy-dt-w-Katowicach-Krakowie-na-czas-rehabilitacji[/url]
  14. Poszukujemy dla Dropsa dt/pdt w Katowicach na czas rehabilitacji tj ok. 3 tygodni. Może ktoś da radę pomóc lub zna kogoś kto byłby w stanie zając się pieskiem na taki okres czasu? To jedyna szansa dla niegoa, żeby stanąć na nogi. Pomóżcie , proszę! Watek Dropsika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204816-Sparali%C5%BCowany-Drops-szukamy-dt-w-Katowicach-Krakowie-na-czas-rehabilitacji/page17[/url]
  15. O matko! Weszłam na wątek i aż mnie zmroziło. Totuńku, nie daj się starości. Wczorajszy dzień z tym upałem i duchotą mógł źle wpłynąć na samopoczucie każdego. A Totuś zniszczony, sponiewierany życiem szczególnie źle mógł go znosić. Mam nadzieję, że dzisiaj już jest lepiej.
  16. [quote name='terra']Kto pomoże Dropsikowi i da mu dt na czas rehabilitacji? Jakoś ciężko z tym dt, trzeba w tytule złamać na pdt, może tak się uda?[/QUOTE] Ponawiam propozycję. Co o tym myślicie, żeby szukać płatnego dt na czas rehabilitacji? dt już nie ma, albo jak na lekarstwo.
  17. Co tam u Frodzia? Jakoś cicho się na wątku zrobiło. Wszystko u Was w porządku?
×
×
  • Create New...