Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Siwa mordka, ale błyszczące, radosne oko :) Odżył psiaczek.
  2. Zaglądam do Totka z nadzieją, że jednak jest lepiej.
  3. Ale się cieszę, że Dropsik dostaje szansę. Trzymam kciuki!
  4. Totku, przytulam cię i głaszczę po skołatanej główce... :(
  5. Totusiu, nie rób tego kochającym cię cioteczkom. Szamaj, szamaj będziesz silny.
  6. Odwiedzam słodziaka i przy okazji wątek w górę, może ktoś zajrzy i pokocha.
  7. Ja tez trzymam kciuki, musi się udać :)
  8. Oby wszystko się udało. Wydawało mi się ,że on złoty jest a na fotce jest kremowo biały.
  9. Nie zaglądałam do suni a tu takie dobre wieści :) Bądź szczęśliwa maleńka.
  10. Piękny, piękny pies. To aż niemożliwe, że on dalej czeka na dom.
  11. Klonik, kieszonkowy piesek czeka na dom.
  12. Ogłoszenia które robiłam, cały czas odnawiam.
  13. Ogłoszeń nigdy za wiele. paulinken, jeśli możesz, ogłaszaj ile się da i gdzie się da. Może masz szczęśliwą rękę :)
  14. Biedny Dropsik, młody psiak, nic go nie boli to i hasać się chce.
  15. Och, Totek...dom by ci się przydał. Trzymam kciuki, żeby ktoś się zakochał i przytulił do serca.
  16. Jestem u suni. Straszna bieda. Widzę, że już są cioteczki z Sosnowca. Jasza masz przepełnioną skrzynkę.
  17. No to dobrze, że zakończył głodówkę :)
  18. Dobre wieści :) Dropsiku ćwicz nózki, będzie dobrze.
  19. [quote name='Ada44']Puchatek wygląda jak szczeniak owczarka szetlandzkiego,,,zaraz wyślę obiecane pieniążki...[/QUOTE] Owszem wygląda jak szczeniak sheltie, zresztą jak wiele innych szczeniaczków. Umaszczenie złote, bardzo piękne i nie takie częste. Trzymam za wizytę i leczenie oczka, no i za domek.
  20. No to trzymam kciuki za domek dla maluszka.
  21. Przecudny szczylek :) Mam nadzieję, że uda się wyleczyć oczka. A może warto też szukać ds, jak się jakiś zakocha to i pieska leczyć będzie.
  22. W przytulisku w Tarnowie jest taka bezimienna sunia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208571-Bezimienna-suczka-pilnie-szuka-domku[/url]!! [img]http://i55.tinypic.com/2ef5ggh.jpg[/img]
  23. Trzymam kciuki za Bakera, za zdrowie i dom.
×
×
  • Create New...