[quote name='Ada44']Puchatek wygląda jak szczeniak owczarka szetlandzkiego,,,zaraz wyślę obiecane pieniążki...[/QUOTE]
Owszem wygląda jak szczeniak sheltie, zresztą jak wiele innych szczeniaczków.
Umaszczenie złote, bardzo piękne i nie takie częste.
Trzymam za wizytę i leczenie oczka, no i za domek.