Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To co odpowiadają w tych schronach przez tel. może mijać się z rzeczywistością. W Sosnowcu prężnie działa wolontariat, można zapytać dziewczyn czy psa nie ma na kwarantannie, w Mysłowicach bywa BUDRYSEK a w Olkuszu missieek.
  2. I nic...? Tak ciężko znaleźć domki dla dużych piesków :shake:
  3. Kirysku, pokazuj się na początku
  4. Komu takie słodkie cuda? Amik i Tolek czekają.
  5. brygida999, to staruszek, znaleziony przez dziewczyny w stanie skrajnego wyczerpania. On jest chory na...starość :( a tego jak wiesz nie da się leczyć. Ufam, że znajdzie jakiś kąt dla Totusia, przy kochającym człowieku, gdzie będzie mógł cichutko niezauważenie przejść na drugą stronę tęczy.
  6. Ale cudowne wieści o Dropsiku :multi: Mógłby tylko małpiszon zębów nie używać, postraszyć może, przecież cioteczka się bardzo boi :) Jak to dobrze, że Drops dostał tą szansę.
  7. Wstawiłam psiaczki do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208597-Poszukiwany-ma%C5%82y-%C5%9Bredni-pies-suka-z-DT-przyjacielski-do-dzieci-m%C5%82ody-lubelskie/page2[/url] Czy one lubią dzieci? Czy jest możliwość sprawdzić?
  8. [quote name='.blueberry.']zaraz wyszukam na facebooku inwigilacja kwitnie :D może ją znam albo mamy wspólnych znajomych[/QUOTE] Spryciula :) Małolaty w moim odczuciu preferują nk, ale mogę się mylić
  9. Ale u Ciebie urokliwie :-o las za płotem. Floksy szybko Ci się rozrosną i rudbekia też. Osobiście gnojówkę pokrzywową robię w plastikowym wiadrze i starcza do oprysków, bo ją rozcieńczam. Nawozu będzie potrzeba więcej, no ale jest ten plus, że pokrzywa rośnie bez przerwy i można gnojówkę nastawiać co 10 dni. Śmierdzi tylko jak ją ruszasz. :)
  10. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale może na tym forum jaw.pl wpisać komentarz i prośbę o info ktokolwiek widział niech przetrzyma i da znać, albo coś w tym stylu. edit: O, blueberry. , pisałyśmy razem :)
  11. Hmmm, zobaczymy czy zostanie zamknięty :) A swoją drogą co mają Twoje rozliczenia do mojego bazarku? ;)
  12. Przecudny psiak. Skąd wiadomo, że został wyrzucony z auta? Może się zgubił szczeniorek. I może ma czipa.
  13. Bazarek na karmę dla psiaczków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209178-Letnie-bluzeczki-sukienka-i-torba-na-karm%C4%99-dla-ps%C3%B3w-u-missieek?p=17029335#post17029335[/url]
  14. O matko! Tragiczna wizja :( Nie wiem jak pomóc
  15. Dropsik nie przejawia żadnego stresu związanego ze zmianą miejsca. W mig odnajduje się w nowej rzeczywistości. To dobrze. I bardzo się cieszę, że ten jego charakterek jakby stępiał.
  16. Czyli Roki już jest u Ciebie?
  17. Pokrzywa jest dobra na wszystko: jako nawóz, jako odstraszacz na robalki i jako dodatek do sałatek dla ludzi i zwierząt :) Frodziowi i reszcie stada można dodawać do karmy. Moim podaję w zimie, bo teraz same się pasą na łące ;)
  18. Nie powiem, Dropsik miał eleganckie wejście. Oby tak dalej :) Dziękuję Pani Tereso, bez Pani Dropsik nie miał szans.:Rose:
  19. To teraz już wszystko idzie ku dobremu. Dropsik pod czujnym okiem Kobiet Aniołów będzie dochodził do pełnej sprawności :) Sprawuj się dobrze Dropsiku
  20. Piękne ma Frodzio parasole na tarasie :) Tulipanki - kolorowe wspomnienie wiosny, cudne
  21. No proszę, już się Laki nauczył zostawania w grupie :) Jeszcze troszkę, postawi uszka jak jego towarzysze i ciężko będzie rozróżnić kto jest kto ;) https://lh6.googleusercontent.com/-8K3GwYqYgK4/TekyOtzyHmI/AAAAAAAAHIY/4_vAQBVQxzU/s640/DSCF4288.JPG
  22. Śliczniunia sunia :) Na pewno szybko znajdzie domek.
×
×
  • Create New...