-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
To co odpowiadają w tych schronach przez tel. może mijać się z rzeczywistością. W Sosnowcu prężnie działa wolontariat, można zapytać dziewczyn czy psa nie ma na kwarantannie, w Mysłowicach bywa BUDRYSEK a w Olkuszu missieek. -
I nic...? Tak ciężko znaleźć domki dla dużych piesków :shake:
-
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
terra replied to terra's topic in Już w nowym domu
Kirysku, pokazuj się na początku -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
terra replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Pojechał Denisek do domku? -
Komu takie słodkie cuda? Amik i Tolek czekają.
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
brygida999, to staruszek, znaleziony przez dziewczyny w stanie skrajnego wyczerpania. On jest chory na...starość :( a tego jak wiesz nie da się leczyć. Ufam, że znajdzie jakiś kąt dla Totusia, przy kochającym człowieku, gdzie będzie mógł cichutko niezauważenie przejść na drugą stronę tęczy. -
Wstawiłam psiaczki do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208597-Poszukiwany-ma%C5%82y-%C5%9Bredni-pies-suka-z-DT-przyjacielski-do-dzieci-m%C5%82ody-lubelskie/page2[/url] Czy one lubią dzieci? Czy jest możliwość sprawdzić?
-
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
[quote name='.blueberry.']zaraz wyszukam na facebooku inwigilacja kwitnie :D może ją znam albo mamy wspólnych znajomych[/QUOTE] Spryciula :) Małolaty w moim odczuciu preferują nk, ale mogę się mylić -
Ale u Ciebie urokliwie :-o las za płotem. Floksy szybko Ci się rozrosną i rudbekia też. Osobiście gnojówkę pokrzywową robię w plastikowym wiadrze i starcza do oprysków, bo ją rozcieńczam. Nawozu będzie potrzeba więcej, no ale jest ten plus, że pokrzywa rośnie bez przerwy i można gnojówkę nastawiać co 10 dni. Śmierdzi tylko jak ją ruszasz. :)
-
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale może na tym forum jaw.pl wpisać komentarz i prośbę o info ktokolwiek widział niech przetrzyma i da znać, albo coś w tym stylu. edit: O, blueberry. , pisałyśmy razem :) -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Hmmm, zobaczymy czy zostanie zamknięty :) A swoją drogą co mają Twoje rozliczenia do mojego bazarku? ;) -
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
Przecudny psiak. Skąd wiadomo, że został wyrzucony z auta? Może się zgubił szczeniorek. I może ma czipa. -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Bazarek na karmę dla psiaczków: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209178-Letnie-bluzeczki-sukienka-i-torba-na-karm%C4%99-dla-ps%C3%B3w-u-missieek?p=17029335#post17029335[/url] -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O matko! Tragiczna wizja :( Nie wiem jak pomóc -
Roki mix sznaucera ma juz swoj wlasny dom!!!
terra replied to lapinporokoira's topic in Już w nowym domu
Czyli Roki już jest u Ciebie? -
Pokrzywa jest dobra na wszystko: jako nawóz, jako odstraszacz na robalki i jako dodatek do sałatek dla ludzi i zwierząt :) Frodziowi i reszcie stada można dodawać do karmy. Moim podaję w zimie, bo teraz same się pasą na łące ;)
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się miewa Totuś? -
Piękne ma Frodzio parasole na tarasie :) Tulipanki - kolorowe wspomnienie wiosny, cudne
-
LAKI - mix Sheltie w najwspanialszym DS odszedł za TM [*]
terra replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No proszę, już się Laki nauczył zostawania w grupie :) Jeszcze troszkę, postawi uszka jak jego towarzysze i ciężko będzie rozróżnić kto jest kto ;) https://lh6.googleusercontent.com/-8K3GwYqYgK4/TekyOtzyHmI/AAAAAAAAHIY/4_vAQBVQxzU/s640/DSCF4288.JPG -
Malutka pudlisia potrzebuje pomocy .Już w swoim domu.
terra replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Śliczniunia sunia :) Na pewno szybko znajdzie domek.