Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Trzymam kciuki za dobry domek dla ślicznotki :)
  2. Pomimo założonego ,abażuru' Carmen się uśmiecha, no i futrzakowi nie odpuszcza :) To czekamy na wynik wizyty do piątku.
  3. Ależ biedulinka :( Jutro postaram się zrobić bazarek dla suni. Może jakiś grosz wpadnie.
  4. O matko! Jaka bieda. On ma ciepło w schronisku. teraz mrozy nadchodzą a on szkielecik :( Paula poczekam na info o Sabie. Super ,ze Klex ma domek.
  5. Jestem na zaproszenie. Straszne biedaczysko. Wierzę, że uda się mu pomóc. Zaraz przeleję 30 zł. na leczenie. Nr konta dostałam na pw.
  6. Baj szuka kochającego domku
  7. Byłoby fajnie, gdyby jednak koty Baja nie interesowały.
  8. Wstawiłam suńki do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221359-Poszukiwany-pies-w-typie-sheltie[/url]
  9. Wstawiłam Sisi do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221359-Poszukiwany-pies-w-typie-sheltie[/url]
  10. Też chciałabym wiedzieć co z małą. Czy już jest bezpieczna? Wciąż są pytania z ogłoszeń o Tosię. Nie wiem , czy ją zdjąć, czy nie?
  11. Ależ maleństwo, ile ona ma latek?
  12. Dobrze, że zdrowie wróciło Pani Teresko i tak trzymać :) Nie wiem ,czy pomyliłam pieski, ale wydaje mi się, że Dropsik zawsze był dominantem. Jest w Pani zakochany i chce mieć na własność. Życzę zdrowia dla Pani i wszystkich zwierzaków będących pod opieką.
  13. Bajek, idź ty już piesku do domu. Cioteczka coś nerwowa się robi.
  14. Super, że Nero ma dom. Sabie zrobię ogłoszenia, tylko niewiele o niej wiem. Szkoda Kapiego, może tanitkę poprosić o pomoc, ona zakochana jest w wyżełkach.
  15. Co u koteczek? Czy chociaż jednej udało się znaleźć dom?
  16. Nie wiem do kogo pisałaś pw ,ale z Krajenki k/ Piły jest Szczurosława.
  17. No Adasiu, teraz twój los w twoich łapkach. Powodzenia!
  18. Piękny ten Apacz. Szkoda Muminka, nie poszczęściło mu się. A dlaczego wrócił?
  19. Znowu było pytanie o Tosię, tym razem domek z Niemiec. Odesłałam do Klaudus_ Psy bardzo w typie rasy mają więcej szczęścia.
  20. Pieniążki z bazarku 15,50 zł. przelałam na podane konto. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  21. Mam 15,50 zł. z bazarku. Aga przelać na Twoje konto, czy gdzieś indziej?
  22. Oby szybko znalazły się domki dla koteczek.
  23. Na zdjęciach jeszcze otumaniona biedulka, ale dzisiaj to już pewnie bryka, radząc sobie doskonale z kołnierzem.
  24. Niektóre domki bardzo się niecierpliwią :) Kiedy Panstwo podejmą decyzję, gdzie Tosia pojedzie do domku? Podali jakiś orientacyjny termin?
×
×
  • Create New...