Dobrze, że zdrowie wróciło Pani Teresko i tak trzymać :)
Nie wiem ,czy pomyliłam pieski, ale wydaje mi się, że Dropsik zawsze był dominantem.
Jest w Pani zakochany i chce mieć na własność.
Życzę zdrowia dla Pani i wszystkich zwierzaków będących pod opieką.