Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Bazarek dla Dropsa i Gucia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222266-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-warto-zajrze%C4%87-na-sparali%C5%BCowanego-Gucia-i-Dropsa?p=18539035#post18539035[/url] Zapraszam cioteczki na zakupy i do podnoszenia bazarku.
  2. Zaglądam i dziwię się, że Fuksio jeszcze czeka na dom.
  3. To dobrze, że psiaczki korzystają z ciepłej budki.
  4. Masakra :( Te psiaki nie przetrzymają mrozów, przecież są łyse i bez bud.
  5. Ogłoszenia Bosmana: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33635/bosman-piekny-owczarek-niemiecki-szuka-kochajacego-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22181/bosman-piekny-owczarek-niemiecki-szuka-kochajacego-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Bosman-piekny-Owczarek-Niemiecki-szuka-kochajacego-domu,57537[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20592317_bosman_piekny_owczarek_niemiecki_szuka.html[/url] [url]http://kujawsko-pomorskie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bosman-piekny-Owczarek-Niemiecki-szuka-kochajacego-domu-W0QQAdIdZ351373434[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/bosman-piekny-owczarek-niemiecki-szuka-kochajacego-domu/1640460[/url] [url]http://grudziadz.olx.pl/bosman-piekny-owczarek-niemiecki-szuka-kochajacego-domu-iid-309894169[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Bosman-piekny-Owczarek-Niemiecki-szuka-kochajacego-domu-id35428.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,48302,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/bosman-piekny-owczarek-niemiecki-szuka-kochajacego-domu-IDIaQb.html[/url]
  6. Z tych psiaczków tylko Venie nie zrobiłam ogłoszeń, więc teraz jej kolej. Paula napisz, jak ona jest tj. charakter, stosunek do psów/kotów (jak wiadomo) i wielkość. edit. Już doczytałam. Mam co jest potrzebne ;)
  7. To już zaczynam trzymanie kciuków za szczęśliwą podróż Carmen i cioteczek. Wierzę, że sunia będzie szczęśliwa w nowym domu.
  8. Napisałam wcześniej, potwierdzę znowu, że pomogę w ogłoszeniach. Czekam na foto i opis psiaków.
  9. Znalezione na miau: średnio dwa razy w miesiącu jedzie:Warszawa - Kielce - Warszawa przez Radom serotoninka Z Kielc do Tarnobrzega jest 108 km Może jeszcze ktoś będzie mógł pomóc.
  10. Adaś bryka jak żrebaczek :) Cudny psiak.
  11. Dobrze, że maluchy bezpieczne. Nie przejmuj się Figanna, takich wątków na dogo w których nie wiadomo co z psami jest więcej i to z różnych powodów. Już wiemy co z maliznami i całe szczęście :)
  12. [quote name='majqa']Myślę, że mi Aga głowy nie zmyje, a pewno pojawi się późno więc zaraz podam te dane do wpłaty. :-)[/QUOTE] Przelew poszedł :)
  13. Dołożę 20 zł. do transportu suni. Proszę o dane do przelewu.
  14. Biedne psiątka, mam nadzieję, że skorzystały z budy. Ze śniegiem zawsze jakoś zaciszniej.
  15. Super, wszystko się zaczyna układać :)
  16. Śliczne imię FARCIA :loveu: A jak się odmienia: Farciula, Fartusia ;)
  17. Mój Boże, starszy człowiek pozostawiony sam sobie, bezsilny, zagubiony i nieufny :( A ile takich ludzi jest jeszcze, kto wie. Pomogę w ogłoszeniach psiaków.
  18. Super :) A ja mu nie zdążyłam zrobić ogłoszeń :)
  19. Zaglądam do Ramzesa i cieszę się, że chłopak zdrowieje. A tu kolejna porzucona psina :( Dobrze, że spotkała do Was na swojej drodze. Teraz już bezpieczna.
  20. Wspaniała wiadomość :) Bądź szczęśliwa suniu.
  21. Koniecznie trzeba zmienić tytuł, może ktoś będzie mógł pomóc w transporcie.
  22. Prześliczny pies :loveu: Mnie on przypomina owczarka belgijskiego. Jest młody, piękny na pewno szybko znajdzie domek, czego mu z całego serca życżę.
  23. To dobrze, że Carmen nie ma żadnych złych skojarzeń z dziećmi. Najwyraźniej Ryss lubi ludzi denerwować i to go rajcuje. To troll :)
  24. Witaj pol, wierzę, że pokochacie Carmen tak, jak na to zasługuje.
×
×
  • Create New...