Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Cudowna wiadomość. To już nie światełko w tunelu ale reflektor :)
  2. Super buda. W niej na pewno będzie psinkom ciepło. To u Was nie ma wcale śniegu?
  3. Trzymam mocno kciuki za Ramzeska. Teraz wszystko już musi być dobrze.
  4. Sunieczka do góry, szukamy bdt
  5. Biedny Rasti :( Co się stało? Chorował? Szczylka Odiego ogłaszać?
  6. Szukamy bdt dla suńki
  7. Ogłoszenia Duni: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33464/dunia-malenka-suczka-w-typie-pinczerka-czeka-na-kochajacy-dom/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22123/dunia-malenka-suczka-w-typie-pinczerka-czeka-na-kochajacy-dom[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dunia-malenka-suczka-w-typie-pinczerka-czeka-na-kochajacy-dom,57221[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20560161_dunia_malenka_suczka_w_typie_pinczerka.html[/url] [url]http://kujawsko-pomorskie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dunia-malenka-suczka-w-typie-pinczerka-czeka-na-kochajacy-dom-W0QQAdIdZ350215860[/url] kup sprzedaj czeka na moderację [url]http://grudziadz.olx.pl/dunia-malenka-suczka-w-typie-pinczerka-czeka-na-kochajacy-dom-iid-308780899[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47952,Lw==.html[/url] [url]http://ogloszenia.com/grudziadz/oferta/dunia-malenka-suczka-w-typie-pinczerka-czeka-na-kochajacy-dom-60624.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/dunia-malenka-suczka-w-typie-pinczerka-czeka-na-kochajacy-dom-IDHidj.html[/url]
  8. [quote name='martka1982']ja mogę podarować fanty, czy ktoś mógłby zrobić bazarek?[/QUOTE] Za kilka dni będę chciała zrobić bazarek dla Dropsika. Jak nikt się nie zgłosi, to mogę dołączyć fanty od Ciebie do mojego bazarku.
  9. Ogłoszenia Igi: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33428/iga-piekna-mala-kudlata-suczka-tak-dlugo-czeka-na-dom/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22109/iga-piekna-mala-kudlata-suczka-tak-dlugo-czeka-na-dom[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Iga-piekna-mala-kudlata-suczka-tak-dlugo-czeka-na-dom,57165[/url] ale gratka [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Iga-piekna-mala-kudlata-suczka-tak-dlugo-czeka-na-dom-W0QQAdIdZ350029418[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/iga-piekna-mala-kudlata-suczka-tak-dlugo-czeka-na-dom/1512878[/url] [url]http://gostyn.olx.pl/iga-piekna-mala-kudlata-suczka-tak-dlugo-czeka-na-dom-iid-308592545[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Iga-piekna-mala-kudlata-suczka-tak-dlugo-czeka-na-dom-id35066.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47898,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/iga-piekna-mala-kudlata-suczka-tak-dlugo-czeka-na-dom-IDH8Ud.html[/url] Bądź szczęśliwa Daguniu :)
  10. Jeszcze dane kontaktowe poproszę.
  11. Nawet jakby nosek miał być nieco na bakier jest mniej istotne, ważne , że psiak jest zdrowy.
  12. Dobre wieści :) Spróbuję coś napisać o Iguni i porobię ogłoszenia.
  13. Tak, pięknota skradła serce. Wierzę, że w nowym domku równie mocno będzie kochana.
  14. Zrobię kilka ogłoszeń z tymi zdjeciami jakie są. Czy jakieś info o psiaczku mogę prosić?
  15. Matko kochana, może jednak ktoś da suni bdt?
  16. Zrobię suni kilka ogłoszeń. Jakiś tekst jest gotowy?
  17. Teraz to już ktoś go musi wypatrzyć :fadein:
  18. Robię ile mogę :) A jak psiaczek znajduje dom, to jest dla mnie ogromna radość. Czy Iga jest ogłaszana? Jak ona jest duża? Czy gryzie ze strachu? I jeśli by się dało, to proszę trochę info o Murzynku.
  19. Nikt nie dzwoni i nie pyta o Baja?
  20. A jakieś nowe wieści od Koki będą?
  21. Ogłoszenia dla Saby: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33350/saba-suka-owczarek-niemiecki-teskni-za-domem/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22073/saba-suka-owczarek-niemiecki-teskni-za-domem[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Saba-suka-Owczarek-Niemiecki-teskni-za-domem,57033[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20547365_saba_suka_owczarek_niemiecki_teskni_za.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Saba-suka-Owczarek-Niemiecki-teskni-za-domem-W0QQAdIdZ349688469[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/saba-suka-owczarek-niemiecki-teskni-za-domem/1477456[/url] [url]http://gostyn.olx.pl/saba-suka-owczarek-niemiecki-teskni-za-domem-iid-308015569[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Saba-suka-Owczarek-Niemiecki-teskni-za-domem-id34969.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47816,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/saba-suka-owczarek-niemiecki-teskni-za-domem-IDGSkt.html[/url]
  22. Bardzo się cieszę, że operacja przebiegła pomyślnie i teraz tylko kochający domek by się przydał. Szybko wracaj do zdrowia piesku.
  23. Bazarek dla suni: [url]http://www.dogomania.pl/threads/221847-Zimowo-na-sportowo-r%C4%99kawiczki-czapki-paski-kombinezony-i-in.-na-kalek%C4%85-suni%C4%99?p=18488374#post18488374[/url] Zapraszam do kupowanie a podnoszenia bazarku.
×
×
  • Create New...