Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Czy Baj jest na forum owczarki w potrzebie?
  2. Dlatego proponowałam, żeby ktoś znający się na rzeczy spojrzał na całą sytuację z boku. Czy Carmen poluje na suńki cały czas, czy tylko w niektórych sytuacjach? Czy Carmen usłucha, gdy się ją zastopuje słownie w momencie, gdy rusza na suczkę? Mam podobną sytuację w domu, chociaż moje suńki chowały się razem od małego, jedna jest dominująca i tępi najmłodszą kiedy ta biegnie szybciej na spacerze, zbliża się pierwsza do płotu itp...ale reaguje na "nie wolno". Ja cały czas wierzę, że suki się dogadają.
  3. Któraś z cioteczek dała suńkę na forum sheltie a tam jedna osoba zastanawia się czy suńki by sie zgrały. Ma już jedną dorosłą sunię sheltie. To byłby forumowy dom. Klaudus_, proszę podaj mi na pw nr tel. do siebie. edit.: Już sobie wzięłam z pierwszego posta :)
  4. Może psy nie odczuwają smutku w wymiarze ludzkim, po stracie towarzysza. Ale czy obecne zachowanie Frodzia nie sugeruje tęsknoty za Kolą i troski o to co pozostało ze stada? Oczywiście tłumaczenie ludzkie.
  5. O matko, szeltusia wygolona. Nie chciało się komuś jej szczotkować? Możemy wiedzieć dlaczego straciła dom? Czy sunia jest wysterylizowana i czy ma tatuaż? Gdzie ona teraz przebywa?
  6. Wstawiłam sunię do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215982-Witam-zaadoptuje-psiaczka-do-5-kg-kt%C3%B3ry-toleruje-koty[/url] i tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/220258-dom-tymczasowy-Krak%C3%B3w[/url]
  7. Piękna sunia, ale te oczy takie przeraźliwie smutne...
  8. Prześliczne te kociaki, długowłose powinny szybko domki znaleźć. Przed adopcją będą sterylizowane?
  9. Bazarek dla Baja: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220655-Fili%C5%BCanki-zabawka-ciuszki-na-hotelik-dla-Baja?p=18343960#post18343960[/url] Zapraszam i proszę o podnoszenie bazarku.
  10. AgnieszkaO, wierzę, że to zachowanie Kropeczki jest męczące (delikatnie mówiąc) Trzeba coś z tym zrobić i to szybko, bo tak się nie da żyć. A ile wytrzymają sąsiedzi? My tu raczej na dogo nie podsuniemy jednoznacznego sposobu postępowania z sunią, każdy przypadek jest inny. Załóż wątek na jednym z podanych wyżej forów, tam zaglądają behawiryści, na pewno coś pomogą. Wyczytałam też tam gdzieś, że jest możliwość bezpłatnej konsultacji w zamian za udział w odcinku programu o szkoleniu (czy coś takiego).
  11. Ale piękna suczka, teraz kochający domek by się przydał. Trzymaj się Kokolinko :)
  12. Trzymam kciuki za psiaczki. A jak się czują malizny?
  13. Jestem na zaproszenie Toli. Baj to piękny pies, to dziwne, że nadal bez domku. Dziś/jutro postaram się zrobić dla Baja bazarek. W tej chwili mogę wpłacić skromne 20 zł., proszę o numer konta.
  14. To trzymam kciuki za Mumina :) Happy jest cudny, takie kudłacze mają powodzenie. Na pewno szybciutko znajdzie domek.
  15. Sunia jest śliczna i na pewno znajdzie kochający domek. AgnieszkaO, czy w żaden sposób nie możesz przerwać jej szczekania jak ktoś obcy przyjdzie? Nie udaje się zająć uwagi czymś innym? Może poprosisz o pomoc fachowca. Tutaj linki do forum o wych. psów i podobne tematy, może tam załóż wątek [url]http://www.forum.mampsa.pl/maly-ujadacz-t2164.html[/url] [url]http://www.szkoleniepsow**********/starsz******,4/szczekanie-i-podgryzanie-wszystkich-i-wszystkiego,6865.html[/url]
  16. Następna tragedia :(
  17. Zrobiłam psinkom jeszcze alegratkę [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20371993_ibi_i_jasiek_3_kilogramowe_kruszynki.html[/url] Wydaje mi się ,ze większe szanse na domek mieliby osobno i z dt
  18. Przypadkiem trafiłam na wątek. Paulina dobrze, że pieski mają Ciebie, jesteś ich Aniołem Stróżem :buzi: Może zamiast budy udałoby się zdobyć jakąś starą szafkę kuchenną czy inną, usunąć kawałek drzwiczek i nakryć folią. Mam nadzieję, że psiaczki już niedługo się oswoją.
  19. Ogłoszenie do którego podałam linka to ja zrobiłam, tekst pozwoliłam sobie skopiować z allegro Javeny. To o którym pisałam jest tutaj: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Malenka-wystraszona-sunia-W0QQAdIdZ343068039[/url]
  20. Zrobiłam dla psiaczków ogłoszenie na gumtree i tam natknęłam się na ogłoszenie Ibi. Czyli malizny mogą iść oddzielnie do domku? [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ibi-i-Jasiek-3-kilogramowe-kruszynki-szukaja-domu-W0QQAdIdZ343078445[/url]
  21. To jak te dt były sprawdzane, że już pies jest na sprzedaż? :crazyeye:
×
×
  • Create New...