-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Czy Baj jest na forum owczarki w potrzebie? -
Dlatego proponowałam, żeby ktoś znający się na rzeczy spojrzał na całą sytuację z boku. Czy Carmen poluje na suńki cały czas, czy tylko w niektórych sytuacjach? Czy Carmen usłucha, gdy się ją zastopuje słownie w momencie, gdy rusza na suczkę? Mam podobną sytuację w domu, chociaż moje suńki chowały się razem od małego, jedna jest dominująca i tępi najmłodszą kiedy ta biegnie szybciej na spacerze, zbliża się pierwsza do płotu itp...ale reaguje na "nie wolno". Ja cały czas wierzę, że suki się dogadają.
-
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Któraś z cioteczek dała suńkę na forum sheltie a tam jedna osoba zastanawia się czy suńki by sie zgrały. Ma już jedną dorosłą sunię sheltie. To byłby forumowy dom. Klaudus_, proszę podaj mi na pw nr tel. do siebie. edit.: Już sobie wzięłam z pierwszego posta :) -
Może psy nie odczuwają smutku w wymiarze ludzkim, po stracie towarzysza. Ale czy obecne zachowanie Frodzia nie sugeruje tęsknoty za Kolą i troski o to co pozostało ze stada? Oczywiście tłumaczenie ludzkie.
-
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
O matko, szeltusia wygolona. Nie chciało się komuś jej szczotkować? Możemy wiedzieć dlaczego straciła dom? Czy sunia jest wysterylizowana i czy ma tatuaż? Gdzie ona teraz przebywa? -
Smutek zrezygnowanego psa - sunia collie za kratami. Ma dom
terra replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia, ale te oczy takie przeraźliwie smutne... -
Potrzebna pomoc-ukochane 24 koty w kawalerce!!!
terra replied to zadra's topic in Kotki już w nowych domach
Prześliczne te kociaki, długowłose powinny szybko domki znaleźć. Przed adopcją będą sterylizowane? -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Baja: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220655-Fili%C5%BCanki-zabawka-ciuszki-na-hotelik-dla-Baja?p=18343960#post18343960[/url] Zapraszam i proszę o podnoszenie bazarku. -
AgnieszkaO, wierzę, że to zachowanie Kropeczki jest męczące (delikatnie mówiąc) Trzeba coś z tym zrobić i to szybko, bo tak się nie da żyć. A ile wytrzymają sąsiedzi? My tu raczej na dogo nie podsuniemy jednoznacznego sposobu postępowania z sunią, każdy przypadek jest inny. Załóż wątek na jednym z podanych wyżej forów, tam zaglądają behawiryści, na pewno coś pomogą. Wyczytałam też tam gdzieś, że jest możliwość bezpłatnej konsultacji w zamian za udział w odcinku programu o szkoleniu (czy coś takiego).
-
Ale piękna suczka, teraz kochający domek by się przydał. Trzymaj się Kokolinko :)
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Toli. Baj to piękny pies, to dziwne, że nadal bez domku. Dziś/jutro postaram się zrobić dla Baja bazarek. W tej chwili mogę wpłacić skromne 20 zł., proszę o numer konta. -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
terra replied to terra's topic in Już w nowym domu
Niestety... -
Sunia jest śliczna i na pewno znajdzie kochający domek. AgnieszkaO, czy w żaden sposób nie możesz przerwać jej szczekania jak ktoś obcy przyjdzie? Nie udaje się zająć uwagi czymś innym? Może poprosisz o pomoc fachowca. Tutaj linki do forum o wych. psów i podobne tematy, może tam załóż wątek [url]http://www.forum.mampsa.pl/maly-ujadacz-t2164.html[/url] [url]http://www.szkoleniepsow**********/starsz******,4/szczekanie-i-podgryzanie-wszystkich-i-wszystkiego,6865.html[/url]
-
Zlikwidowana koszmarna psedo - 52 psy - także czin.
terra replied to Isiak's topic in Już w nowym domu
Następna tragedia :( -
Przypadkiem trafiłam na wątek. Paulina dobrze, że pieski mają Ciebie, jesteś ich Aniołem Stróżem :buzi: Może zamiast budy udałoby się zdobyć jakąś starą szafkę kuchenną czy inną, usunąć kawałek drzwiczek i nakryć folią. Mam nadzieję, że psiaczki już niedługo się oswoją.
-
To jak te dt były sprawdzane, że już pies jest na sprzedaż? :crazyeye: