Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Co tu taka cisza? Jak się czuje sunia?
  2. Nie dobrze, miałam nadzieję, że pieski same się dogadają. W sumie to dziwne, że Carmen nie toleruje suczek, skoro wcześniej z nimi mieszkała. Konieczna obserwacja i porada psiego psychologa, bo być może Państwo w najlepszej wierze popełniają jakiś błąd np. zbyt hołubią Carmen. Tak sobie myślę, ale to może być coś zupełnie innego, co można stwierdzić jedynie przebywając jakiś czas z rodzinką. Szkoda suni, następna zmiana w tym jej biednym dotychczas życiu to nic dobrego.
  3. Świetna ta sunieczka :) nic nie widać tylko uszka. Jeśli ona jest w ciąży to może dlatego tak dużo je. Dobrze, że ta niunia już bezpieczna :)
  4. Ależ tragedia :( biedactwa maleńkie. Szkoda, że jestem daleko.
  5. Nikt, kto mógłby nam coś o Kirysku powiedzieć, nie zagląda na wątek :(
  6. Mam nadzieję, że jednak zapędy łowieckie Lockiego wygasną i będzie pilnował kurczątek jak na szetlanda przystało ;)
  7. Jak się czuje Koka? Jest poprawa?
  8. Fajnie, że tyle piesków znalazło domki :) Daga trochę podobna do dobermana.
  9. Śliczny psiak i jaki szczęśliwy :)
  10. Tak mi przykro :( Zrobiłaś wszystko co mogłaś dla Twojej Kolusi. Strasznie nam rozdzierają serca te nasze czterołapki :(
  11. I nie zjadł nikogo? Ani ludzia ani kotka? ;) Zuch chłopak :) Czy dotarła już moja wplata z bazarku? Jak dotrze, proszę o stosowny wpis na wątku bazarkowym, żebym mogła go zakończyć.
  12. Ogłoszeń jaszcze nie zrobiłam, komp mi szwankuje i muszę poczekać aż wszystko wróci do normy. Ten jamniczek ma ogienek w oku :)
  13. I tak decydujący głos będzie miał lekarz, który oceni przypadek Carmen i możliwość zastosowania protezy. Mam nadzieję, że Carmen odpuści labradorce.
  14. Jutro postaram się zrobić suńkom ogłoszenia. Poproszę większe zdjęcia i może jest ich więcej?
  15. Dobre wieści, żeby nie powiedzieć bardzo dobre. Mądra sunia, szybko załapie o co chodzi, a że stanie wyżej w hierachii niż labka, cóż takie jej prawo. Trzymam kciuki za bezstresowe ułożenie się stada :)
  16. To super, że zostanie wysterylizowana. Wezmę się za ogłoszenia Saby. Proszę o jakieś info o niej. Charakter, umiejętności, inne pieski i suki itp. o ile coś już wiadomo.
  17. Niki to piękna suka, bardzo w typie rasy. Czy przed adopcją zostanie wysterylizowana?
  18. Bardzo, bardzo się cieszę, że Lockie już w kochającym domku :) Bądź szczęśliwy maleńki. Do kołnierza się przyzwyczai, to dopiero pierwszy dzień. Pamiętam jak moja Adharka ['] na początku zawadzała o wszystko: schody były za wysokie, drzwi za wąskie ale jak już opanowała to szła jak taran, nawet kawałek muru abażurem urwała. Będzie dobrze. To idę zdejmować słodziaka z ogłoszeń :)
  19. Czekam na wieści z domku Lockiego.
  20. zagląda, zagląda ;) chociaż czasem nic nie pisze :)
  21. Sunia na zdjęciach bardzo podobna do collie krótkowłosego. Jak ona jest duża?
  22. 3 lata, to jeszcze młoda sunia. Czy te wyciągnięte sutki to stara sprawa, czy tez ona ma gdzieś szczeniorki?
  23. I co tam u Lockiego słychać? Już odsypia na własnym posłanku w nowym domku?
  24. Na tym zdjęciu Lockie aż zamknął oczy z zachwytu :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-XZwpC8rtYDY/TuOH-JB4udI/AAAAAAAAFvI/TYhpiaUx0Qk/s555/56.jpg[/url] Też czekam na wieści.
×
×
  • Create New...