Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Przeczytałam i skopiowałam z jakiegoś wątku: cyt. Napisał EVA2406 kopiuje z FB OSTRZEŻENIE ! PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE !!! Dostałam ostrzezenie ze schroniska w Ga...ju, ze jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafow szkolonych do walk !!! Ten facet to Łukasz C. lub żona Ewa z Krzywina kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !
  2. Przeczytałam i skopiowałam z jakiegoś wątku: cyt. Napisał EVA2406 kopiuje z FB OSTRZEŻENIE ! PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE !!! Dostałam ostrzezenie ze schroniska w Ga...ju, ze jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafow szkolonych do walk !!! Ten facet to Łukasz C. lub żona Ewa z Krzywina kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !
  3. [quote name='agusiazet']Jaka kwota i komu przelewałaś? Bo jeśli do mnie, to ja wszystko przelałam do Joodith, oprócz deklaracji Moniki![/QUOTE] Kwotę 15,50 zł. z bazarku przelałam 19.01 na konto Joodith. Prosiłam też o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym .
  4. Biedactwo nadrabia teraz zaległości w jedzeniu. Jedz, jedz i zdrowiej Ramzesku.
  5. Przelew na kwotę 77,50 zł. poszedł na podane konto. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie również na wątku bazarkowym. Bardzo się cieszę, że wszystko układa się tak dobrze dla kochanej Farci. A kochający domek na pewno odnajdzie Farcię.
  6. Czy te pieniążki ode mnie doszły? Czy też przeoczyłam potwierdzenie? Bajek do góry, po dom.
  7. Bazarek dla Farci zakończył się. Udało się zebrać 77,30 zł. Proszę o dane do przelewu.
  8. Bardzo się cieszę. Idę powiadomić forumków z forum sheltie.
  9. Coś mi się zdaje, że Carmelita ma dom, najlepszy na świcie :) Tymi ugryzieniami, pewnie o charakterze "ja tu rządzę" nie ma się co przejmować. Doszlifują się psiaki.
  10. Cudownie, że łapkę da się uratować.
  11. Ogłoszenia Veny: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33802/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22295/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu,57766[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20607961_vena_nieduza_suczka_jak_pinczer_szuka.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu-W0QQAdIdZ352053611[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu/1710652[/url] [url]http://gostyn.olx.pl/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu-iid-310899272[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu-id35610.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,48480,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu-IDIHcN.html[/url] Na 2 zdjęciu Odiemu wyszedł ogonek jak śmigło :) Ślicznota
  12. Z tego co zrozumiałam to Klaudus_ je dokarmia. Co u koteczek słychać, jak sobie biedulki radzą?
  13. Śliczna sunia, taka trochę wyżełkowata. Jaka duża ona jest?
  14. Ale pewnie we własnym domu na kanapie szybciej by wyzdrowiał.
  15. Żeby tu wstawić zdjęcie, musisz najpierw załadować go na jakiś serwer np. fotosik a później skopiować link do zdjęcia i wstawić na dogo.
  16. Tak, widać wyłysienie. Ale tylko w tym miejscu (chyba, że na zdjęciu nie widać), czyli może to nic powaznego. A co mówi wet? Delma nadal w schronisku? Jeśli tak, to może więcej zdjęć by się udało zrobić. To nieprawdopodobne, że taki okruszek tyle czeka.
  17. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej będzie psiakom w cieple. Raz ,ze nie przyzwyczajone ,dwa już nie młode. Nie wiem czy dobrze doczytałam, że jest młoda osoba chętna do wyprowadzania na spacery. Może ma koleżankę albo kilka i wtedy mogłyby 'obskoczyć' oba pieski ze spacerkami. Ogłoszenia zrobione przez karolciasz28 to są dla każdego psiaka osobno, czy tak jak poprzednie razem? Dziś/jutro postaram się zrobić po kilka ogłoszeń każdemu pieskowi osobno.
  18. Super, że Anaruk ma dom. Oby taki już na zawsze. Biedny foksiu. Trzeba zawołać cioteczki terierkowe
  19. Kurczę, może do tego czasu mamuśka się przekona do człowieka i uda się ją złapać.
  20. Aż mi serce stanęło... Dobrze, że nic się nie stało.
  21. Jakiej wielkości jest Vena, tak do pół łydki?
  22. [quote name='terra']Znalezione na miau: średnio dwa razy w miesiącu jedzie:Warszawa - Kielce - Warszawa przez Radom [B]serotoninka[/B] Z Kielc do Tarnobrzega jest 108 km Może jeszcze ktoś będzie mógł pomóc.[/QUOTE] Może warto zapytać cioteczek z Tarnobrzega, czy ktoś nie jeździ do Kielc czy Radomia. Ktoś zapyta serotoninkę z miau o ten transport W-wa -Kielce? Słodka niunia :loveu:
  23. Bazarek dla Gucia i Dropsa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/222266-R%C3%B3%C5%BCne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-warto-zajrze%C4%87-na-sparali%C5%BCowanego-Gucia-i-Dropsa?p=18539035#post18539035[/url] Zapraszam cioteczki na zakupy i do podnoszenia bazarku.
×
×
  • Create New...