-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
terra replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam i skopiowałam z jakiegoś wątku: cyt. Napisał EVA2406 kopiuje z FB OSTRZEŻENIE ! PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE !!! Dostałam ostrzezenie ze schroniska w Ga...ju, ze jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafow szkolonych do walk !!! Ten facet to Łukasz C. lub żona Ewa z Krzywina kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska ! -
Przeczytałam i skopiowałam z jakiegoś wątku: cyt. Napisał EVA2406 kopiuje z FB OSTRZEŻENIE ! PROSZĘ, UDOSTĘPNIAJCIE !!! Dostałam ostrzezenie ze schroniska w Ga...ju, ze jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafow szkolonych do walk !!! Ten facet to Łukasz C. lub żona Ewa z Krzywina kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Jaka kwota i komu przelewałaś? Bo jeśli do mnie, to ja wszystko przelałam do Joodith, oprócz deklaracji Moniki![/QUOTE] Kwotę 15,50 zł. z bazarku przelałam 19.01 na konto Joodith. Prosiłam też o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym . -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
terra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Biedactwo nadrabia teraz zaległości w jedzeniu. Jedz, jedz i zdrowiej Ramzesku. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
terra replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Przelew na kwotę 77,50 zł. poszedł na podane konto. Jak dojdą, proszę o potwierdzenie również na wątku bazarkowym. Bardzo się cieszę, że wszystko układa się tak dobrze dla kochanej Farci. A kochający domek na pewno odnajdzie Farcię. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Czy te pieniążki ode mnie doszły? Czy też przeoczyłam potwierdzenie? Bajek do góry, po dom. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
terra replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Farci zakończył się. Udało się zebrać 77,30 zł. Proszę o dane do przelewu. -
5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę. Idę powiadomić forumków z forum sheltie. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
terra replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Cudownie, że łapkę da się uratować. -
Ogłoszenia Veny: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/33802/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22295/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu,57766[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20607961_vena_nieduza_suczka_jak_pinczer_szuka.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu-W0QQAdIdZ352053611[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu/1710652[/url] [url]http://gostyn.olx.pl/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu-iid-310899272[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu-id35610.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,48480,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/vena-nieduza-suczka-jak-pinczer-szuka-domu-IDIHcN.html[/url] Na 2 zdjęciu Odiemu wyszedł ogonek jak śmigło :) Ślicznota
-
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
terra replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Śliczna sunia, taka trochę wyżełkowata. Jaka duża ona jest? -
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
terra replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Żeby tu wstawić zdjęcie, musisz najpierw załadować go na jakiś serwer np. fotosik a później skopiować link do zdjęcia i wstawić na dogo. -
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
terra replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej będzie psiakom w cieple. Raz ,ze nie przyzwyczajone ,dwa już nie młode. Nie wiem czy dobrze doczytałam, że jest młoda osoba chętna do wyprowadzania na spacery. Może ma koleżankę albo kilka i wtedy mogłyby 'obskoczyć' oba pieski ze spacerkami. Ogłoszenia zrobione przez karolciasz28 to są dla każdego psiaka osobno, czy tak jak poprzednie razem? Dziś/jutro postaram się zrobić po kilka ogłoszeń każdemu pieskowi osobno. -
Kurczę, może do tego czasu mamuśka się przekona do człowieka i uda się ją złapać.
-
Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!
terra replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Jakiej wielkości jest Vena, tak do pół łydki? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
terra replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='terra']Znalezione na miau: średnio dwa razy w miesiącu jedzie:Warszawa - Kielce - Warszawa przez Radom [B]serotoninka[/B] Z Kielc do Tarnobrzega jest 108 km Może jeszcze ktoś będzie mógł pomóc.[/QUOTE] Może warto zapytać cioteczek z Tarnobrzega, czy ktoś nie jeździ do Kielc czy Radomia. Ktoś zapyta serotoninkę z miau o ten transport W-wa -Kielce? Słodka niunia :loveu: