-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Właśnie odświeżyłam ogłoszenia Nestora :) Ale co tam, zdejmowanie jak piesek ma dom to wielka przyjemność :) Bądź szczęśliwy psiaczku.
-
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
terra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Ramzesa: [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/34373/ramzes_-kudlaty-pies-szuka-kochajacego-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/22478/ramzes-kudlaty-pies-szuka-kochajacego-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Ramzes-kudlaty-pies-szuka-kochajacego-domu,58607[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20677765_ramzes_kudlaty_pies_szuka_kochajacego.html[/url] [url]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Ramzes-kudlaty-pies-szuka-kochajacego-domu-W0QQAdIdZ354943368[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/ramzes-kudlaty-pies-szuka-kochajacego-domu/1770661[/url] [url]http://radomsko.olx.pl/ramzes-kudlaty-pies-szuka-kochajacego-domu-iid-315433626[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Ramzes,-kudlaty-pies-szuka-kochajacego-domu-id36290.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,49168,Lw==.html[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/ramzes-kudlaty-pies-szuka-kochajacego-domu-IDKZvJ.html[/url] -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
terra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Spróbuję coś napisać o nim, zawsze można zmienić :) edit.: Ramzes jest wielkości ONka? Jak z koteczkami, jeśli wiadomo? Kontakt na toz? -
[quote name='wrona']terra bardzo dziękuję za przekopiowanie, dziękuję Wam za zainteresowanie suniami, niestety niepewne losy właścicieli to niepewne losy zwierząt, tym bardziej, że Panie nie ma bliskiej rodziny. Prośba jest o to żeby suczki nie musiały się rozstawać. One mają bardzo różne charaktery i stanowią świetny duet. Ich dalszy los, a nie własny spędza sen z oczu właścicielki, na szczęście przyjaciele są w pobliżu. bezpośredni kontakt z suniami ma osoba, której dane podałam. Niestety nie potrafie przebrnać przez wklejenie zdjęcia, które dostałam. Mogę wysłać komuś na PW żeby tu wkleić.[/QUOTE] Prześlij zdjęcia na mojego maila to wstawię [img]https://lh5.googleusercontent.com/-RIHxlNd7GNg/TzpKyEt63VI/AAAAAAAAK5s/dCOAcnheXN0/s720/su%25C5%2584ki%2520sheltie.jpg[/img]
-
Wydaje mi się, że lepiej dla nich, aby trafiły do jednego domu. To siostry miotowe, razem od urodzenia. Nie wiadomo jak zniosłyby rozłąkę. Ale to tylko moje przypuszczenia.
-
[quote name='wrona']Ponieważ jestem na dogomanii proszono mnie o przekazanie tej informacji. Z powodu choroby właścicielki jej przyjaciele pilnie poszukują domu dla dwóch zadbanych rodowodowych wysterylizowanych suczek rasy owczarek szetlandzki. Nastia i Heksa są siostrami i od szczeniaka są razem, mają ok.7,5 lat. każda ma inny charakter. Jak to babeczki są przesłodkie. Dotychczas mieszkały ze swoją starszą Panią w bloku na parterze mając do dyspozycji mały ogródek przed balkonem. Dlatego idealny byłby domek z ogrodem. Sunie są w Warszawie. One jeszcze nie wiedzą, że ich dotychczasowe życie zupełnie się odmieni. wszelkich dodatkowych infromacji można uzyskać pod adresem [email][email protected][/email], lub pod telefonem 507179434 foto pod adresem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Przekopiowałam wiadomość na forum sheltie. Zdjęcie sunieczek [img]https://lh5.googleusercontent.com/-RIHxlNd7GNg/TzpKyEt63VI/AAAAAAAAK5s/dCOAcnheXN0/s720/su%25C5%2584ki%2520sheltie.jpg[/img]
-
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
terra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
To co, zrobić jakieś ogłoszenia? -
Bella i jej niesamowita metamorfoza - wreszcie w kochającym domu !!!!!
terra replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Przypadkiem trafiłam na wątek suni. Piękna jest Bella, Bellissima :loveu: Rzuciło mi się w oczy na pierwszych zdjęciach i tych z dt. Jej przednie łaty są krzywe, co świadczy o złym odżywianiu w wieku szczenięcym. Trzeba jej podawać preparaty wapniowe, a co o niej i łapach mówi wet? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
terra replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za Farcię i super, że ma dt. -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
terra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Ramzes zgadza się z innymi psami? Czy to suczki wokół niego? -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
terra replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Maju602 [B]całkowicie się z Tobą zgadzam ! [/B]Jedyneczka powinna mieć swój wątek, bo tutaj zrobił się bałagan, a sytuacja Farci wcale nie jest taka różowa. Na razie pojawiła się nadzieja na poprawę jej losu... Maju602, wiem, że Ty akurat mnie rozumiesz. Tamtego posta pisałam do osób, które już się cieszą, że Farcia ma DS... Ja też się cieszę, ale dlatego, że jest nadzieja na DS. Chciałam prosić prosiaczkową, żeby chociaż była DT dla niej. [/QUOTE] Z wypowiedzi prosiaczkowo wywnioskowałam, że jest chętna dać dt Farci i z tego faktu się cieszyłam, mając nadzieję, że po bliższym poznaniu, tz prosiaczkowo zakocha się i dt stanie się ds. Osobiście nie widzę w tym nic złego, ale już się nie cieszę i nie odzywam. -
No wiem, ale mam nadzieję, że w końcu będą czekać w niedużej odległości jak im napełniasz miski ;)
-
Może jej w łapki zimno i dlatego jedną podnosi? Proszę o fotki jak psiaczki mieszkają w budce :)
-
Sama byłam ciekawa co u Koki i zaczerpnęłam wieści z forum malamutów: [url]http://forum.alaskan.malamut.org/viewtopic.php?t=4956&postdays=0&postorder=asc&start=285[/url]
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
terra replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A mnie się zdaje, że się tz-towi prosiaczkowo odmieni, jak Farcia popatrzy mu w oczy i się przytuli ;) -
Ramzes z guzem na pyszczku uratowany z meliny! Pomocy Drastyczne!
terra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Śliczny kudłaczek z niego :) I ta buźka już dużo mniej skręcona. Jak widać na zdjęciu, koleżanka (albo kolega) zainteresowany bardzo Ramzeskowym pysiem. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']Zatem musisz czekać na potwierdzenie od Joodith![/QUOTE] Ok, to czekam. -
Super, doceniły ciepłą budkę :)