Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Myślę, że warto suńkom założyć wątek. Wrona założysz, czy ja mam to zrobić?
  2. Przekopiowałam info na forum sheltie.
  3. [quote name='majuska']Ja tak jeszcze na zakończenie dnia napiszę, że naszej Justynce i Madzi należą się wielkie podziękowania bo poświęciły dzisiaj ponad pół dnia, odwołując wszystkie inne zaplanowane zabiegi normalnych pacjentów, po to aby operować Kalę, same ją przywiozły z przytuliska do gabinetu, a potem odwiozły do hoteliku, a sama operacja bardzo się przeciągnęła więc na pewno dziewczyny są bardzo zmęczone, ale stanęły na prawdę na wysokości zadania. Mamy wielkie szczęście, że boguchwalskim przytuliskiem opiekuje się taka wetka:loveu::loveu:[/QUOTE] Podziękowania za wielkie serce dla tych najbardziej skrzywdzonych istot.:Rose: A jak dzisiaj czuje się suńka?
  4. Straszna bieda, czekam na wieści i mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze.
  5. Biedniutki szczeniorek, może się komuś zgubił.
  6. Tragedia! Zrobiłam pieskowi gumtree, Tolu pozwoliłam sobie skopiować Twoje ogłoszenie: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Malutki-liskowaty-i-bezdomny-Aparacik-Pomocy-W0QQAdIdZ355809556[/url]
  7. Cieszę się, ze sunia dobrze zniosła zabieg. Teraz musi już być tylko lepiej. Zęby ma śliczne, zdrowiuteńkie i bez kamienia.
  8. To teraz kochający domek by się przydał.
  9. Jedne znajdują dom, przychodzą następne, kiedy będzie koniec? :(
  10. Kochana Farciulka, tyle nowych wrażeń, jak tu się nie bać. Ale jak widać uczy się szybko, mądrala :) Spróbuj polać suchą karmę odrobiną rosołku, wymieszaj z serkiem, czy czymś innym co smakuje Farci i pachnie. :)
  11. Swoją wpłatę przeznaczam na potrzeby innych psiaków pod opieką fundacji.
  12. Kochający domek potrzebny i własny człowiek
  13. Też trzymam kciuki za psinię
  14. Tragedia! Straszne biedactwo
  15. Zrobiłam suczkom parę ogłoszeń na najbardziej poczytnych portalach. Kilka razy tel. był pobierany, dzisiaj miałam pytanie przez system o sunie, przesłałam do .p.Wojtka. Mam nadzieję, że któryś domek się nada.
  16. Jak się czuje Dunia? Juz biega?
  17. Miejmy nadzieję, że wola życia Nortona wraz z troskliwą opieką i zabiegami pozwolą psiaczkowi stanąć na nogi.
  18. To dobrze, że Farcia jest już w dt, czekamy na relację od prosiaczkowo.
  19. Też uważam, że warto podawać wapn. Jeśli sunia jada gotowane jedzonko to jest fajny preparat w proszku Can-Vit z glukozaminą. jest tani, bezzapachowy i dość wydajny.
  20. Wspaniała wiadomość, Farcia będzie chodzić na łapince :)
×
×
  • Create New...