Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Paula95, proś Supergogę a jeśli nie będzie mogła, to może kogoś poleci. Mam trochę wątpliwości co do wizyty odbywanej przez osobę niedoświadczoną.
  2. Bardzo smutne wieści. Dumeczko, kochamy cię, walcz.
  3. Z ogłoszenia, które robiłam jest zapytanie o pieski. Czyj jest ten numer tel. podany w pierwszym poście? Do kogo odesłać pytającego?
  4. Śliczne suńki, i takie biedne. Finansowo nie pomogę, ale może jakieś ogłoszenie zrobię.
  5. Super wieści :) Na tym wątku cioteczka doddy jedzie w sobotę do Zabrza po szczylki, ale dokąd jadą nie wiem. Może warto napisać do niej. http://www.dogomania.pl/threads/220958-Staff-ma-ok.4-miesi%C4%85ce-i-smutek-w-serduszku.-Nie-rozumie-co-si%C4%99-sta%C5%82o.-Amstaff?p=18379068#post18379068
  6. Jak widać cioteczki zmęczone i niewyspane, po nocy deliberują, to i potem o czymś zapominają ;) Tak, najwidoczniej Carmen przejmuje przewodnictwo w stadzie, ale chyba nie tylko o to chodzi. Dobrze, że odbędzie się spotkanie z zoopsychologiem, oby się udało dojść sedna jej takiego zachowania. Trzymam mocno kciuki za powodzenie rozpoznania problemu. Pozdrawiam wszystkie cioteczki :)
  7. Mam nadzieję, że to nic poważnego i psiaczek szybko wyzdrowieje.
  8. Och, biedactwo, nie dość, że bez towarzyszki to jeszcze chory. Wiadomo, co mu jest?
  9. No to wygląda na to, że Dumka nareszcie będzie miała własny dom i swoich ludzi. Mam nadzieję.
  10. Dobre wieści o Baju. To domowy psiak :)
  11. Ogłoszenia, mam nadzieję, że ktoś się zainteresuje: [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-Lukrecja-przesliczna-bura-koteczka-szuka-kochajacego-domu-W0QQAdIdZ345088948[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/lukrecja-przesliczna-bura-koteczka-szuka-kochajacego-domu-IDDjBT.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/32608/lukrecja-piekna-bura-koteczka-szuka-kochajacego-domu/[/url] [url]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/21777/lukrecja-piekna-bura-koteczka-szuka-domu[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/koty/Lukrecja-piekna-bura-koteczka-szuka-kochajacego-domu,55867[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20423585_lukrecja_piekna_bura_koteczka_szuka.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/lukrecja-piekna-bura-koteczka-szuka-kochajacego-domu/1467743[/url] [url]http://pszczyna.olx.pl/lukrecja-piekna-bura-koteczka-szuka-kochajacego-domu-iid-298805548[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Lukrecja-piekna-bura-koteczka-szuka-kochajacego-domu-id34084.html[/url] [url]http://www.garnek.pl/teresat/19118193/lukrecja-piekna-bura-koteczka[/url]
  12. Nie potrafię rozpoznać, kto to. Ale tak sobie myślę, że kotka raczej szukałaby czegoś osłoniętego żeby rodzić, ale też nic nie jest wykluczone. Zwab kicię jakoś do domu np. na miseczkę mleka i bierz ją do weta, bo jeśli to jednak kotka, to w niedługim czasie może domków szukać kilka kociąt. A tak w ogóle, to śliczny ten kociasty :)
  13. Wobec braku odpowiedzi, założyłam wątek na miau, jeśli zdublowałam, to poproszę o zamknięcie. [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=137786[/url]
  14. Kociaki rozchodzą się jak świeże bułeczki :) Czy jest potrzeba zakładać im wątek na miau?
  15. Ja też pozwoliłam sobie zapożyczyć tekst Maćka do wątku na owp: [url]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=26770[/url] i [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Baj-cudowny-mix-owczarka-niemieckiego-i-teriera-szuka-domu-W0QQAdIdZ344557264[/url]
  16. Dziękuję, zrobię Bajowi gumtree na kraków i założę wątek na owp.
  17. Śliczności :) super, że do nowych domków pójdą wykastrowane.
  18. Tolu, może masz w subskrypcjach ten wątek, bo nie mogę znaleźć. A gumtree psiaczek ma?
  19. Czy ktoś założył kociakom wątek na miau? Jeśli nie, to założę. Zrobię też ogłoszenia. Musi się udać znaleźć domek.
  20. Wstawiłam Niki do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220731-Szukam-Onki-z-okolic-warszawy-w-wieku-do-3-lat?p=18356392&posted=1#post18356392[/url] i Happy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220636-szukam-psa-w-typie-yorka-shih-tsu-lub-malta%C5%84czyka[/url]!
  21. Zaciskam kciuki, żeby w końcu suńce się poszczęściło.
×
×
  • Create New...