Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Fajne wieści o malutkiej :bye: Żeby jeszcze Emi się udało szybko znaleźć domek.
  2. Miałam wczoraj pytanie o Narnię. Podałam tel. i mail do Toli. Czy ktoś się odezwał? Co z wyjazdem do kliniki?
  3. Jestem na zaproszenie pinczerka_i_Gizmo. Piękna z Fionki suńka.
  4. Ogłoszenia wciąż odświeżam. Może już nie są potrzebne?
  5. Wspaniałe wieści, czekam teraz naprawienie awarii i szczegółową relację z przeprowadzki Nica i jego początków w nowym domu. :)
  6. Post xxxx52 przypomniał mi o osobie, która wyprowadziła Groma, psa bardzo lękliwego na prostą. Grom ze schroniskowego kojca pojechał do Czarodziejki i o mało nie stracił życia, w końcu wyrwany z tego koszmaru pojechał do Magdy i stał się psem kanapowym. Tu wątek Groma: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/133889-Grom-ma-sw%C3%B3j-dom-po-latach-tu%C5%82aczki-trzymamy-kciuki%21-Powodzenia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/133889-Grom-ma-sw%C3%B3j-dom-po-latach-tu%C5%82aczki-trzymamy-kciuki%21-Powodzenia[/URL]
  7. No to skoro mowa o bazarkach, wspomnę tylko, że też jakiś wyszykuję ;) Miziam Polcię za uszkiem :)
  8. Własnie dostałam info, że usunięto moje ogłoszenie na tablicy.
  9. Bardzo możliwe, szkoda tylko, że nie było jej stać na jasne postawienie sprawy. A co u suńki? Kiedy ma pierwsze spotkanie z behawiorystą?
  10. Nawet rzekłabym, że kluseczka jest z Indii :)
  11. [quote name='terra']Na bazarku ciuszkowym udało się zebrać 20 zł. Proszę o dane do przelewu.[/QUOTE] Z zaokrąglenia wpłaty Jaszy wyszło [B]23 zł.[/B] i tyle przelałam. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  12. Na bazarku ciuszkowym udało się zebrać 20 zł. Proszę o dane do przelewu.
  13. Wczoraj miałam z ogłoszenia pytanie o Jagodę. Podałam nr tel Pauliny. Dzwonił ktoś?
  14. Bardzo to smutne :( Takich wetów bez serca i powołania jest bardzo wielu.
  15. zuzlikowa, dziękuję za przybycie :) Może wspólnymi siłami uda się coś dla psiaczka zrobić.
  16. W sumie to dziwne, bo przecież mogła podać cokolwiek, jako przyczynę rezygnacji. No cóż... Trzymam mocno kciuki za Ineczkę, żeby udało się jej wyjść z tej traumy, żeby szybko nauczyła się cieszyć życiem i kontaktem z ludźmi.
  17. Może warto byłoby zapytać, czy nadal jest zainteresowana i czy będzie pracować z psem. Może nie dzwoni, bo nie chce nękać telefonami w sytuacji kiedy nie wiadomo co z sunią. Może.....
  18. To białe co leży to bernardyn czy raczej podhalan? Podrzucić go do psiaków w typie? [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3238/p5170197.jpg[/IMG]
  19. Jestem na zaproszenie Anuli. Na razie finansowo nie mogę biedactwom pomóc. Ale będę mieć na względzie maleństwa.
  20. Nie, nie, gdyby sytuacja była odwrotna i brali Emi a jork już był, to co innego, ale tak, jak pisze Murka, Emi mogłaby mieć podłe życie.
  21. [quote name='kaja8888']Czy Wam też dogo tak wolno działa?[/QUOTE] Nie, u mnie ok, może coś masz z internetem.
  22. Odwiedzam chłopaczka
  23. Dziękuje za potwierdzenie :) A co u psiaczka? Pakuje plecak?
×
×
  • Create New...