[COLOR=#000000]Wczoraj w Pawłowicach w okolicach Jastrzębia Zdroju/Cieszyna zaginęła suczka owczarek szetlandzki (mini collie)[/COLOR]
[COLOR=#000000]Gdyby któraś cioteczka coś o niej wiedziała, bardzo proszę o wiadomość[/COLOR]
[IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1509133_429116453883263_1084265070_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1482862_429117270549848_1931281191_n.jpg[/IMG]