Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Magdalena, czy Szczeżuj pozostanie Szczeżujem, czy planujesz dla niego inne imię? Moja sopocka Tina została już Tiną, bo było to jej imię od 10 lat - nawet jak jej nie wołam, tylko wymienię jej imię, już stoi przy mnie. A co do czesania, to Tinka też najbardziej lubi czesać się sama. Bardzo energicznie potrząsa główką i czuprynka sama się układa, nawet przedziałek się robi.
  2. Suzi też śliczne imię. Nie przeglądnęłam całego wątku, więc nie wiedziałam, że już nie jest bezimienna. A zatem, Suzi, biegiem szukaj domku!
  3. A zatem wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu. Tak się cieszę!!!
  4. Biedaku, oby cię ktoś wypatrzył. Jesteś piękny, i tak przerażająco smutny, samotny...
  5. Piękny kawaler, jeszcze trochę szczęścia mu potrzeba w życiu, bo urodę już ma.
  6. Podnoszę ślicznotę. A może imię jej jakieś wymyślimy? Co powiecie cioteczki na Bella, czyli piękna?
  7. Może jeszcze ktoś zadzwoni dzisiaj, jutro. Może namyślają się. Oby się udało Oskarkowi, Misiowi, Puszkowi. Życzę im tego z całego serca.
  8. Ale wiadomość!!! Cudownie, wspaniale!!! Bądźcie ze sobą szczęśliwi!!!
  9. Ludzie nieraz dzwonią dopiero następnego dnia, jak się namyślą, obgadają to z rodziną. Jeszcze nic straconego. Co do starszych psów zgadzam się całkowicie, sama wzięłam z Dogo 10-letnią sunię i jest super, ale z normalnymi adopcjami to jest najczęściej tak, że ludzie chcą szczeniaka lub młodego, po co komu stary pies, który będzie chorować i pewnie niedługo umrze. Niestety taka jest ludzka mentalność. Bardzo to przykre, ale prawdziwe.
  10. Ode mnie też całusy, całe mnóstwo! Jaguniu, wracaj szybko do sił!
  11. Taki mały, malusieńki, tyci, tyciusieńki Munio domku pilnie szuka!
  12. Puszek był w Kundlu! I co, i co???
  13. Czy nic się nie zmieniło? Dalej szanse na domek?
  14. Ja właśnie odwiedziłam. Dołączam się do prośby sunieczki o domek!
  15. Mimiś, a jak z tylnymi łapkami Rudiego, usprawniły się?
  16. Co u ciebie Puszeczku? Widać dalej czekasz nieboraku, bo cisza tu taka...
  17. Pewnie, że trzymamy! Ściskamy z całych sił!
  18. Jak zamek, to musi być Wawel. Ale ja naprawdę nie mogłam się zorientować gdzie jesteście, ulic i skrzyżowań jest multum, a i niektóre budowle, np. klasztory też przypominają zamki. Najważniejsze, że w końcu spotkałyśmy się. Dzięki za uznanie dla Krakusów - tych przyjaznych zwierzętom, bo tak jak wszędzie, tak i tu są oczywiście ludzie i ludziska.
×
×
  • Create New...