Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mały, kochany, stęskniony za człowiekiem Czaruś domku wypatruje!
  2. Biedna, samotna Mróweczka...
  3. Jak szkoda, że sie nie udało. Malutki, musisz jeszcze trochę poczekać, widocznie przeznaczony jest ci inny domek.
  4. Z niecierpliwością czekamy na wieści z pierwszych chwil w nowym - a tak naprawdę pierwszym dla Melanża - domku.
  5. Trochę szkoda, że to nie Lalunia, bo ona już tak długo była na Dogo, ale ta druga sunia też była w potrzebie, więc w sumie wyszło na dobre. Patrycjo, musisz sama nadać suni imię, ona szybko zaskoczy, że to o nią chodzi i zacznie na to imię reagować, a Ty będziesz miała satysfakcję, że sama jej to imię wybrałaś, takie jakie Ci się podoba i jakie do suni pasuje. Co do wycierania łapek, to wszystkim moim psom na początku to się nie podobało, ale bardzo szybko przywykły. Dobrze robisz, że nie zdejmujesz jej obróżki, zawsze można ją wtedy złapać, od czegoś odciągnąć itp. Pierwsze dni są zawsze trudne, dopiero nawzajem się poznajecie. Trzymam kciuki, żeby wszystko było OK. Może spotkamy się kiedyś na Błoniach, bo ja też tam chadzam na spacery, ale nie rano, tylko ok. godz.15.
  6. Pewnie znowu znajdzie jej domek, a sam będzie dalej czekał. Fredziu, dość już tej wielkoduszności, trzeba zadbać o siebie!
  7. Dobranoc Mróweczko, śnij o szczęśliwym domku, może sen się sprawdzi!
  8. Podnoszę Fredzia, bo to naprawdę niezwykły pies, a że tylko podnoszę... no cóż, nic więcej zrobić nie mogę...
  9. Skacz malutka, słodka Mróweczko!
  10. Trzeba koniecznie porozmawiać z tą Panią i wtedy zadecydować. Nie ma co snuć domysłów, trzeba się wszystkiego dokładnie dowiedzieć. Jest szansa dla Melanża i nie można jej zmarnować
  11. Niestety tam, gdzie są jakieś resztki jedzenia Figa będzie musiała chodzic w kagańcu. Lepsze to niż choroba. Moje sunie za to namiętnie "pasą się", a trawa też nie wszędzie jest czysta. Tina nieraz coś porwie z ziemi i momentalnie zje, nawet nie zdążę jej tego odebrać. Poza tym uwielbia się "perfumować" - staram się to zwalczać u niej, i ona wie, że jej tego nie wolno, ale nie zawsze upilnuję, bo puszczam ją na łące luzem. Psy "odkurzacze" to bardzo częsty przypadek, może po prostu staraj się unikać miejsc, gdzie są jakieś śmieci, chociaż prawdę mówiąc, to wszędzie można coś znaleźć.
  12. Nikt dzisiaj jeszcze nie zajrzał do Happy...
  13. Skacz Kikuniu, przypominaj o sobie nieustannie!
  14. Happy! Oby nie straciła tej radości czekając zbyt długo!
  15. Te śliczne bursztynowe oczka o domek bardzo proszą!
  16. Uparcie wspinamy się do góry!
  17. Co słychać u Dżekusia? Czy jest już u Ciebie Dogofanko, czy dalej u Babci?
×
×
  • Create New...